Oyunlarda Türkçe alt yazı yapmak

KneeDown

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, neredeyse her oyuna Türkçe yama mevcut ama ben sadece Türkçe alt yazı olsun istiyorum. Bunu yapmanın yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun içi İngilizce alt yazı varsa dosyayı değiştirerek Türkçe yapmanız teorik olarak mümkün. Önce ing dosyayı bulup çevirin sonra çevirdiğiniz haliyle yükleyin. Türkçe karakterler desteklenmeyebilir ona göre hareket edin.

Merhaba dostlar, neredeyse her oyuna Türkçe yama mevcut ama ben sadece Türkçe alt yazı olsun istiyorum. Bunu yapmanın yolu var mı?
Yama zaten o oluyor.

Sanırsam Battlefield gibi bir oyun için oyunu sadece Türkçe yapmak istiyorsunuz dosya konumundan dilleri bulun oradanda Türkçe harici tüm dilleri silerek yapabilirsiniz ama hangi oyun için lazım tarif etmek için oyunun ne olduğunu bilmemiz lazım.

Yama zaten o oluyor.

Sanırsam Battlefield gibi bir oyun için oyunu sadece Türkçe yapmak istiyorsunuz dosya konumundan dilleri bulun oradanda Türkçe harici tüm dilleri silerek yapabilirsiniz ama hangi oyun için lazım tarif etmek için oyunun ne olduğunu bilmemiz lazım.

Merhaba
Tropico 6 oyunu nasıl Türkçe yapılır veya Anno 1800 oyunu?

Oyun ayarlarının İngilizce ve sadece altyazının Türkçe olmasını mı istiyorsunuz?

Evet.

Yama zaten o oluyor.

Şu an mafia1e başladım ama oynadığım her oyun için istiyorum.

Geri
Yukarı