Oyunlarda Windows 7 mi 10 mu daha hızlı?

• Konuyu başlatan -UGUR-
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 49B
Windows 10 kullan kardeşim keyi N11'den alırsın 8 TL falan. Windows Update, Windows Defender kapat, ekran kartı güncelleme tamamdır. Zaten ne bilgisayar sorunla uğraşırsın ne de kafan ağrır, güncelle diyenler olacak lakin ne zaman güncellediyse hep bir dert. Ya FPS ya da kasma. DDU ile kaldır falan diyecekler en güzeli benim gibi yap, nasıl yapacağın ilgili link;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10'a tereddütsüz geçin. Hiçbir ücret ödemeden istediğiniz kadar kullanabiliyorsunuz. Ücretsizin farkı şu oluyor; ekranın sağ altında "Windows orijinal değildir" yazıyor ve masaüstü kağıdınızı değiştiremiyorsunuz, başka hiçbir kısıtlama yok. Ben böyle yaklaşık 4 ay kadar kullandım.

Onunda çözümü var
ben win 10 kullanıyorum gayet iyi bence win 10 al win 7 nin desteği yakında bitiyor XP den farkı kalmayacak bide illa DX 12 istiyosan DX 12 sadece win 10 da var

Son düzenleme:
GTA 5 gibi bir oyun oynanacaksa Windows 10 mu Windows 7 mi daha hızlıdır? Bir de Win 10'un orjinal hatası için crack var mı? Bu sorularım da Recep Baltaş ya da Ali Güngör'de cevap yazarak yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
bence windows 7 hem daha az ram tüketiyor hemde daha hızlı ama 8.1 ide geçemem 8.1 de güzeldir

Geri
Yukarı