Oyunlardaki anlık donmalar neden kaynaklanır?

Artı -1 Eksi
Donmalar her parçadan olur, kesin şudur diyemeyiz. MSI Afterburner ile donma esnasında kullanımlara bak.

Bal gibi de var.

Hocam Afterburner'ı nadir açıyorum bu donma durumları da çok nadiren oluyor bayağı nadir olarak ama benim bir sorum var ben neredeyse 1.5 yıldır macun yenilemedim o yüzden olabilir mi?

Hocam 1080p için 8 GB öneriliyor. VRAM'in izden kaynaklanıyor bence.

LoL kim ki 8 GB VRAM istiyor? Bakalım daha ne kadar sacmalayacaksin. HDD oyun içinde sorun yaratmıyor diyen bir kişiden oldukça beklenen bir mesaj.

LoL kim ki 8 GB VRAM istiyor? Bakalım daha ne kadar sacmalayacaksin. HDD oyun içinde sorun yaratmıyor diyen bir kişiden oldukça beklenen bir mesaj.

LoL'ün 8 GB'a ihtiyaç duyduğunu ben mi söyledim?
1080p oyunculuk için 8 GB VRAM öneriliyor. HDD oyun içinde sorun yaratmıyor da demedim, performansa etkisi yok dedim. Aldığınız FPS HDD'den bağımsız. Valorant oynuyorsa HDD'nin zerre etkisi olmaz oyun içi performansa. Eğer çok fazladoku yüklemesi, bölüm geçişleri veya oyun devam ederken yüklenen şeyler varsa takılması gayet normal ki bu gayet anlamlandırılabilir bir takılma. Bunun için forumda konu açılmaz. Çarpıtıyorsunuz, düşman değiliz.

Geri
Yukarı