Çözüldü Oyunlardaki kırılmalar neden oluyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Bestty

Kilopat
Yer
Tardis
Daha fazla  
Merhabalar. Oldukça canımı sıkmaya başladı. Böyle hızlı hareketlerde duvarın belirli bir kısmı biraz geriden geliyor gibi anlık olaylar. Valorant CS:GO gibi FPS oyunlarında oluyor. CS:GO'da 720p de oynadığım için olduğunu düşünüyordum fakat Valorant 1080p de oynuyorum. 840M ekran kartım. Neden oluyor? Nasıl düzelir?

Mahalle bilgisayarcılarında değiştirmeni tavsiye etmem. Benim bir arkadaşımın 240GB SSD'sini alıp 500 GB HDD taktılar ve üstüne 150 TL para ödemiş. Bilgisayardan anlamadığı için. Bilgisayardan anlasan bile güven olmaz daha büyük markalarda yaptırabilirsin.
Nereye yaptırmamı önerirsiniz? Macun olayını anlıyorum geldiğimde teste sokarım gerekirse. Aynı macun duruyorsa belli olur.

Eğer bilgisayar yeniyse ve garantisi duruyorsa aldığın yere başvurabilirsin şu an burada reklam yasak mı bilip bilmediğim için herhangi bir öneride bulunamayacağım.
Söylemeniz sorun olmaz gibi sadece çözüm için yönlendiriyorsunuz. Bilgisayarın 6 senesi var. İlk kullanan değilim.

Bende de oluyor anlık kırılmalar nedenini çözemedim.Yeni ekran kartı da aldım.Format da attım. ne yaptıysam olmadı...yeni ekran kartı kırılmaları veya yırtılmaları daha da azalttı fakat oyun deneyimimi çok fazla etkilemese de ben acayip takıldım nerede sorun var diye?

Geri
Yukarı