Oyunlardaki tüm başarımları toplayan kişi hakkında ne düşünürsünüz?

revajr

Centipat
Arkadaşlar tüm oyunlarını bütün başarımları toplayarak oynayan biri için ne düşünürsünüz?
Özellikle oyunu normal modda bitir zor modda bitir tarzı başarımları yapıyor musunuz?

Arkadaşlar tüm oyunlarını bütün başarımları toplayarak oynayan biri için ne düşünürsünüz?
Özellikle oyunu normal modda bitir zor modda bitir tarzı başarımları yapıyor musunuz?

Yani adam seviyorsa oyunu ve başarım kazanmak istiyorsa bunun hakkında ne diyeyim ki. Sadece fazla vaktini alır. Şahsen başarımlar umrumda değil.

Şu ana kadar sadece HOI4'de başarım açmak için uğraştım çünkü oyunda yapacak başka bir şey yok 🙂 Eninde sonunda sıkılıyorsun oyundan, yapacak bir şey gelmiyor aklına. İşte tam da bu anda başarımlar devreye giriyor, sana hedef veriyor, zorluk koyuyor. Zor başarımları açınca aldığın tatmin hissi de güzel.

%100 bekardır.
İşi gücü yoktur.
Oyun manyağıdır.
Vakti inanılmaz fazladır.
Ben hiç başarım kasmam. Yoluma çıkarsa mutlu olurum sadece.
(Ben anlamadım niye böyle tepki gösterdiniz :D? Başarım hilesi yapmadığını varsaydım.)
aslında is güçlük bir durum değil oyun manyakılığı konusunda da yanlışınız var mesela bir oyun alıp yavaş yavaş oynaıp fulluyorum ben işsiz ve asosyal de değilim vaktim de çok fazla yok bana sadece hedef verip keyif veriyor

Yeni konular

Geri
Yukarı