Oyunlardan aldığımız ekran görüntüleri

Burak52TR

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Profesyonel İşsiz
Ben çok fazla hikayeli oyun bitiren ve oynarken ekran görüntüsü alan birisiyim. Daha önce aldığım ekran görüntülerini birçok farklı konu altında paylaşmıştım. Kendim bir konu açmak istedim. Bu açtığım konuyu yeni oyunlar bitirdikçe sürekli olarak güncel tutmayı planlıyorum. Her oyun bitirdiğimde eğer görüntü aldıysam bu konu altında yanıt olarak paylaşacağım. Bu konu altında sadece benim aldığım ekran görüntülerini paylaşmak istemiyorum. Bu sebeple konu başlığını aldığım değil de aldığımız olarak seçtim. Sizler de oyun içerisinden aldığınız ekran görüntülerini bu konu altında paylaşabilirsiniz.

Elimde 5 - 6 farklı oyundan aldığım birçok ekran görüntüsü bulunmakta. Belirli aralıklar ile hepsini paylaşacağım.

İlk olarak Horizon Zero Dawn ile başlayalım. :D

1. Horizon Zero Dawn​

Horizon Zero Dawn_Mon_Jul_12_23-21-21_2021.png

Horizon Zero Dawn_Mon_Jul_12_23-25-54_2021.png

Horizon Zero Dawn_Tue_Jul_13_23-52-08_2021.png

Horizon Zero Dawn_Thu_Jul_15_18-10-08_2021.png

Horizon Zero Dawn_Thu_Jul_15_14-24-31_2021.png

Horizon Zero Dawn_Tue_Jul_13_23-53-44_2021.png

ben çok fazla hikayeli oyun bitiren ve oynarken ekran görüntüsü alan birisiyim. Daha önce aldığım ekran görüntülerini birçok farklı konu altında paylaşmıştım. Kendim bir konu açmak istedim. Bu açtığım konuyu yeni oyunlar bitirdikçe sürekli olarak güncel tutmayı planlıyorum. Her oyun bitirdiğimde eğer görüntü aldıysam bu konu altında yanıt olarak paylaşacağım. Bu konu altında sadece benim aldığım ekran görüntülerini paylaşmak istemiyorum. Bu sebeple konu başlığını aldığım değil de aldığımız olarak seçtim. sizler de oyun içerisinden aldığınız ekran görüntülerini bu konu altında paylaşabilirsiniz.

Elimde 5 - 6 farklı oyundan aldığım birçok ekran görüntüsü bulunmakta. Belirli aralıklar ile hepsini paylaşacağım.

1. Horizon Zero Dawn​

Eki Görüntüle 1255304

Eki Görüntüle 1255305

Eki Görüntüle 1255308

Eki Görüntüle 1255307

Eki Görüntüle 1255306

Eki Görüntüle 1255309

Sondaki güzelmiş.

ben çok fazla hikayeli oyun bitiren ve oynarken ekran görüntüsü alan birisiyim. Daha önce aldığım ekran görüntülerini birçok farklı konu altında paylaşmıştım. Kendim bir konu açmak istedim. Bu açtığım konuyu yeni oyunlar bitirdikçe sürekli olarak güncel tutmayı planlıyorum. Her oyun bitirdiğimde eğer görüntü aldıysam bu konu altında yanıt olarak paylaşacağım. Bu konu altında sadece benim aldığım ekran görüntülerini paylaşmak istemiyorum. Bu sebeple konu başlığını aldığım değil de aldığımız olarak seçtim. sizler de oyun içerisinden aldığınız ekran görüntülerini bu konu altında paylaşabilirsiniz.

1. Horizon Zero Dawn​

Eki Görüntüle 1255304

Eki Görüntüle 1255305

Eki Görüntüle 1255308

Eki Görüntüle 1255307

Eki Görüntüle 1255306

Eki Görüntüle 1255309

Hikayeli değil ama elimde şu an bu var bu arada oyun ETS 2

Dosya Ekleri

• indir (1).jpeg
    indir (1).jpeg