Oyunlardan eskisi gibi zevk almıyorum

memo317

Centipat
Daha fazla  
PUBG Mobile'de önceden sabahlardım saatlerce oynardım artık eskisi gibi oynamıyorum. Hatta tüm oyunlardan zevk almıyorum yediğimden içtiğimden tat Tuz alamıyorum. Sebebi nedir? Sizde de oluyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
PUBG Mobile'de önceden sabahlardım saatlerce oynardım artık eskisi gibi oynamıyorum. Hatta tüm oyunlardan zevk almıyorum yediğimden içtiğimden tat Tuz alamıyorum. Sebebi nedir? Sizde de oluyor mu?
Yeni oyun oynaman lazım. Hep aynı oyunu oynarsan hemen sıkılırsın. Farklı oyunlar oynarsan asla sıkılmazsın. Mesela ben bir ara sürekli ETS 2 oynuyordum, sıkmaya başlamıştı şimdilerde farklı oyunlar oynuyorum ve ETS 2'ye değil sıkılmak, aşığım 😍

Yeni oyun oynaman lazım. Hep aynı oyunu oynarsan hemen sıkılırsın. Farklı oyunlar oynarsan asla sıkılmazsın. Mesela ben bir ara sürekli ETS 2 oynuyordum, sıkmaya başlamıştı şimdilerde farklı oyunlar oynuyorum ve ETS 2'ye değil sıkılmak, aşığım 😍
Bir süre sonra ETS 2'de sıkıcı gelecek, göreceksiniz.

PUBG gibi oyunlar bir süre sonra zaten zevk vermez. Sıkılmayacağın hiç oyunlar zaten nadirdir. Half-Life, GTA serisi, CoD MW gibi oyunlar seni bayağı götürür.
God of War'ı 6.kez izleyerek bitiriyorum. Oynamanın nasıl olacağını hayal edemiyorum. Sizde bu oyuna bir bakın :D

Sistem kaldırmıyor :/

Bir süre sonra ETS 2'de sıkıcı gelecek, göreceksiniz.
Sürekli farklı oyunlar oynayınca sıkılmıyorum dedim ya. Dikkatli okur musun? ETS 2 sıkmaya başladı sonra farklı oyunlar oynamaya başlayınca tekrar sevmeye başladım.

Sürekli farklı oyunlar oynayınca sıkılmıyorum dedim ya. Dikkatli okur musun? ETS 2 sıkmaya başladı sonra farklı oyunlar oynamaya başlayınca tekrar sevmeye başladım.
Ben de sürekli farklı farklı oyunlar oynamama rağmen bir gün ETS 2 aşırı sıkıcı gelmeye başladı. O günden beridir canım oynamak istemiyor.

Geri
Yukarı