Oyunlardan sıkılanlara oyun tavsiyeleri

Rammer232

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,
Öncelikle sizlere bu başlıkta oyun tavsiyesi veremeyeceğim çok üzgünüm. 😅 ancak bu konuda hasta olan da bizleriz, doktor olanda bizler olacağız.

Geçtiğimiz şubat ayına kadar iyi bir sisteme sahip olamadım. Sadece 1 GB'lık bir ekran kartıyla üstelik dizüstü bir bilgisayar ile oyunculuk hayatıma devam ettim.
Şubat ayında beni uzun yıllar tatmin edecek güçte bir sistem topladım, umarım herkese nasip olur ancak birçok kişinin de başına geldiği gibi benim de sistemi topladıktan sonra oyunlardan keyif alamama hastalığım başladı. 😄

Sistem gereksinimi sıkıntım yok ancak oynayacağım oyunun hikayesinin güzel olmasına, ilk andan itibaren beni dünyasına sürüklemesine önem veririm.

Herkes bu başlık altında en uzun süre oynadığı oyunları tavsiye ederse bence birbirimiz için fikir sahibi oluruz. ☺️

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba,
Öncelikle sizlere bu başlıkta oyun tavsiyesi veremeyeceğim çok üzgünüm. 😅 ancak bu konuda hasta olan da bizleriz, doktor olanda bizler olacağız.

Geçtiğimiz şubat ayına kadar iyi bir sisteme sahip olamadım. Sadece 1 GB'lık bir ekran kartıyla üstelik dizüstü bir bilgisayar ile oyunculuk hayatıma devam ettim.
Şubat ayında beni uzun yıllar tatmin edecek güçte bir sistem topladım, umarım herkese nasip olur ancak birçok kişinin de başına geldiği gibi benim de sistemi topladıktan sonra oyunlardan keyif alamama hastalığım başladı. 😄

Sistem gereksinimi sıkıntım yok ancak oynayacağım oyunun hikayesinin güzel olmasına, ilk andan itibaren beni dünyasına sürüklemesine önem veririm.

Herkes bu başlık altında en uzun süre oynadığı oyunları tavsiye ederse bence birbirimiz için fikir sahibi oluruz. ☺️
Watch dogs 2
Rdr2
Dying light 2
Tlou
Tlou 2
Gow
Gow 2

herkese merhaba,

2 GB'lık ekran kartına sahip dizüstü PC ile oyun oynamaya çalışıyordum. Sonrasında 3A oyun canavarı, Ultra yüksek performanslı(!) 1650 PC'ye geçtim.(Hala oynayamıyorum.)

Watch dogs 2
Rdr2
Dying light 2
Tlou
Tlou 2
Gow
Gow 2
Watch Dogs 2'ye sahibim ancak hiç indirmedim bile.
Biraz Youtube'dan oynanış ve incelemelerine göz attıktan sonra eğer ilgimi çekerse bir şans verelim bakalım. 😃

AC serisini çok severim ama son çıkan 3 oyunu henüz oynamadım, mmorpg gibi olduğu için hikayesi sönük kalıyor diyorlar dostum ne düşünüyorsun ?

2 GB'lık ekran kartına sahip dizüstü PC ile oyun oynamaya çalışıyordum. Sonrasında 3A oyun canavarı, Ultra yüksek performanslı(!) 1650 PC'ye geçtim.(Hala oynayamıyorum.)
Aaa! Bu ben. 😃
Hep RDR2 oynama hayalim vardı, ilk çıktığı günden beri videolarını izlerdim. Oyunu aldım, toplam oynama sürem 20 saat bile değildir. Hikaye dahi bitmedi, inan sarmıyor. Videosunu izlemek daha keyifliydi sanki.
Redmatch diye bir FPS Shooter oyunu var Steamde. Çok hareketli çok eğlenceli ve komik bir oyun.
Bu tarz grafikli oyunları pek sevmiyorum, hikayesiz olduğu zaman arcade mi diyorlar bilmiyorum tam olarak. Görsel şölen istiyorum, kaos istiyorum. 😅
Chivarly 2, men of war assault Squad 2, hand Simulator.
Men of war assault Squad 2, güzele benziyor hoi4 oynamıştım sanırım bu tarz.

Son düzenleme:
Watch Dogs 2'ye sahibim ancak hiç indirmedim bile.
Biraz YouTube'dan oynanış ve incelemelerine göz attıktan sonra eğer ilgimi çekerse bir şans verelim bakalım. 😃

AC serisini çok severim ama son çıkan 3 oyunu henüz oynamadım, MMORPG gibi olduğu için hikayesi sönük kalıyor diyorlar dostum ne düşünüyorsun?

AAA! Bu ben. 😃
Hep RDR2 oynama hayalim vardı, ilk çıktığı günden beri videolarını izlerdim. Oyunu aldım, toplam oynama sürem 20 saat bile değildir. Hikaye dahi bitmedi, inan sarmıyor. Videosunu izlemek daha keyifliydi sanki.

Bu tarz grafikli oyunları pek sevmiyorum, hikayesiz olduğu zaman arcade mi diyorlar bilmiyorum tam olarak. Görsel şölen istiyorum, kaos istiyorum. 😅

Men of war assault Squad 2, güzele benziyor HOI4 oynamıştım sanırım bu tarz.

Yok hocam ikisi de rts ancak bambaşka kafanı kullandığın yol bambaşka bir nevi

Geri
Yukarı