Oyunlardan zevk alamamak

hakan yaeger

Megapat
Makaleler
21
Daha fazla  
Yaz tatillerinde bilgisayarın başından kalkmayan ben, oyunlardan zevk alamamaya başladım. Aslında oyunu oynamak istiyorum. Açıyorum 15 dakika sonra falan direkt hevesim kaçıyor ve kapatıyorum. Sizde de oluyor mu böyle şeyler? Ben biraz da yaşımın büyümesine bağlıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer oynuyacak singleplayer yok ise birde Rainbow Six ve Apex Legends takım kötü olursa en fazla yarım saat dayanbiliyorum belki iyi takım gelir diye 😒

PSN Store'da bu ay Detroid ve onun yanında Heavy Rain verdiği için bu ay oynarız birde arkadaş veya tek başına Gran Turismo Sport oynaması da çok eğlenceli 🙂

Arkadaşlarım olmadığı için küçüklüğümden beri hep hikayeli oyunlar oynarım. Her yaz mutlaka bir oyun serisini bitiririm. Ama bu yaz öyle olmadı. Bende sıkılıyorum artık. Şu sıralar tek zevk aldığım oyun Forza Horizon 4.

Steam yaz indirimleri için baya baya para biriktirmiştim 1 yıl boyunca :). Gidip nerdeyse popüler tüm oyunları almak için can atıyordum adeta :D. Ama nedense birden indirimin olmasına 2 hafta falan kala içimdeki oyun hevesi yok oldu yaz havasından mıdır nedir :D. Bir kaç arkadaşımıda alıp biriktirdiğim paranın üzerine biraz ekleme yaparak tatile çıktık otostopla falan gezdik eğlencesine, gittim çatır çatır orda burda harcadım parayı :D. Ne kadar 4 günlüğüne de gitmiş olsam inanın dünyadaki bütün oyunlardan daha eğlenceliydi o 4 gün benim için :D. Bende bunu artık yaşımın büyümesine bağlıyorum ve açıkcası bazen üzülüyorum oyunlar çok güzel bir şeydi neden soğudum acaba bu kadar diyerek :D. Yaşı büyük olan insanın içindeki çocuğunda biraz biraz büyümesiyle ortadan kaybolan bir şey (tabii gerçek bir oyun hastası değilseniz :D)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı