Steam Oyunları başka PC'ye aktarma

Rengoku44

Picopat
Daha fazla  
Merhaba,
Mevcut bilgisayarımda Steam'de yüklü olan oyunları başka bir bilgisayara aktarmak istiyorum. Aktarmak istediğim bilgisayar uzakta ve internet bağlantısını telefonumdan sağlıyorum. Daha önce şu yöntem ile (Steam'deki oyun klasöründeki oyunları alıp aktarmak istediğim bilgisayarın oyun klasörüne kopyaladım) 5 adet oyunda denedim 3'ünde 1-2 MB'lık güncellemeler yapıp kurdu fakat Battlefield 2042 de 30 GB'lık indirme çıkardı. Acaba güncelleme çıkarmaması için veya yine çok düşük boyutlu güncelleme çıkarması ne yapmalıyım nasıl bir yöntem izlemeliyim?

Steam üzerinden oyunları yedeklemeyi deneyin. Direkt klasörü kopyalayıp taşınabilir diske atmayın.
Hocam oyun yedekleme ile yapıldığı zaman; içerisindeki tüm dosyaları, güncellemeleri ve DLC'leri ile alıyor mu peki ? Çünkü Steam yedekleme kısmında şöyle bir ibareye rastladım : Bu yedekte oyun kayıt dosyaları, yapılandırmalar veya buluta yüklenmiş dosyalar yer almaz.

Hocam oyun yedekleme ile yapıldığı zaman; içerisindeki tüm dosyaları, güncellemeleri ve DLC'leri ile alıyor mu peki ? Çünkü Steam yedekleme kısmında şöyle bir ibareye rastladım : Bu yedekte oyun kayıt dosyaları, yapılandırmalar veya buluta yüklenmiş dosyalar yer almaz.
Yüklü olan neyse onu yedekler, ham hali olduğu için kayıt dosyalarını vs. almıyor onun için uyarıyor sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı