Oyunları daha ucuz nasıl temin edebilirim?

Berkay İçöz

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Evet arkadaşlar uğraştık, didindik sistemi topladık derken para sıfırı çekince kaldık ortada. :D Facebook veya türevi platformlarda gruplar var ama güvenemiyorum. Bizim kendi içimizde parça alım-satımı olduğu gibi oyun alım-satımı da var mı acaba?

Red Dead Redemption 2, COD: MW, Detroit Become Human gibi oyunları çok istiyorum lakin okula git-gelidir finalidir bütüdür harcıdır derken bu oyunlara verecek 300'er lirayı gözden çıkaramıyor insan. Yarı fiyatına vesaire getirebilme şansımız var mıdır?

Hesap almaktan kesinlikle uzak durun. Key alırsanız %0 dolandırılma ihtimaline sahip olursunuz. Hesap alırsanız %80 dolandırılırsınız çünkü hesapların hemen hemen hepsi çalıntı. Gerçek sahipleri e-postadan şifre değiştirebilir veya hesabı kapattırabilir. Yani paranız boşa gitmesin istiyorsanız, elinizden geldiğince hesap almayın key alın.

Dün akşam konuyu açtıktan sonra baya araştırdım. Dediğiniz gibi adamın hesabına mail'i, telefonu her şeyi kayıtlı. İstediği an şifresini sıfırlar biz de kalırız öylece. Riske girmektense indirim kovalayıp satın almak daha mantıklı gibi duruyor.

Bu sitede RDR 2'yi 60 TL'ye satıyorlar. Alayım mı dersiniz?
Ben Forza Horizon 4 ve BF5 aldım toplamda 50 TL'ye hala kullanıyorum sadece dezavantajı şu aldığın hesabın şifresi değişebiliyor, giremiyorsun yani hemen tekrar siteye yazıyorsun şu hesaba giriş yapamıyorum diye teyit edip yeni hesap veriyor.

Ne kadar bir aylık ücret istiyor acaba, son çıkan popüler oyunlar da var mı içinde, baktım net bir şey bulamadım?

İlk 3 ay 6 TL sonraki tüm zamanlar aylık 15 TL.
Oyun listesinin en detaylı hali için:

Reklam olmasın ama ****yun diye bir siteden ucuza minecraft premium ve GTA 5 online almıştım, bir aya kalmadan ,iki hesap da çalıntı olduğu için, erişilemez hale geldi. Zararı falan da karşılamadılar. Hiç tavsiye etmem.

Hesap almaktan kesinlikle uzak durun. Key alırsanız %0 dolandırılma ihtimaline sahip olursunuz. Hesap alırsanız %80 dolandırılırsınız çünkü hesapların hemen hemen hepsi çalıntı. Gerçek sahipleri e-postadan şifre değiştirebilir veya hesabı kapattırabilir. Yani paranız boşa gitmesin istiyorsanız, elinizden geldiğince hesap almayın key alın.
Hesaplar garantili insanlara boş boş bilgi vermeyin bir sıkıntı olursa yenileri veriliyor. Eğer ilgilenmezse satıcı garanti verdiği halde hesabımı vermiyor derseniz para iadesi alırsınız.

Hesaplar garantili insanlara boş boş bilgi vermeyin bir sıkıntı olursa yenileri veriliyor. Eğer ilgilenmezse satıcı garanti verdiği halde hesabımı vermiyor derseniz para iadesi alırsınız.
Yahu hesap satmak bir kere steam gibi platformlarda yasak. Sen hâlâ bos boş konuşma diyorsun bir arkadaşın gıcıklığına seni rapor etse direk hesabın gidecek.

Yahu hesap satmak bir kere steam gibi platformlarda yasak. Sen hâlâ bos boş konuşma diyorsun bir arkadaşın gıcıklığına seni rapor etse direk hesabın gidecek.
Arkadaş uygun fiyatlara oyun nerden alabiliriz diye soru sormuş bende yardımcı oldum sizin gibi birşey bilmeyen insanlar atlayıp boş yapması çok komik devam bu kafayla.

İlk 3 ay 6 TL sonraki tüm zamanlar aylık 15 TL.
Oyun listesinin en detaylı hali için:

Reklam olmasın ama ****yun diye bir siteden ucuza minecraft premium ve GTA 5 online almıştım, bir aya kalmadan ,iki hesap da çalıntı olduğu için, erişilemez hale geldi. Zararı falan da karşılamadılar. Hiç tavsiye etmem.
Burda Fifa 20 gibi bir oyunu göremedim, RDR2 yine göremedim, Detroit BH'da yok, son çıkan oyunları ekleseler kesinlikle iyi bir şey diyebilirdim.

Ben Forza Horizon 4 ve BF5 aldım toplamda 50 TL'ye hala kullanıyorum sadece dezavantajı şu aldığın hesabın şifresi değişebiliyor, giremiyorsun yani hemen tekrar siteye yazıyorsun şu hesaba giriş yapamıyorum diye teyit edip yeni hesap veriyor.

Sanırım sitenin satıcıdan bağımsız aldığı bir güvenlik önlemi, eğer öyleyse sıkıntı yok gibi duruyor, site garanti veriyor sonuçta.

Son düzenleyen: Moderatör:
Korsanı desteklemiyorum ama her oyunu almak zorunda değilsiniz torrent indirebilirsiniz. Şahsen ben 8-10 saatte biten bir oyuna 300 TL vermem, torrent indiririm. Ha ama bi RDR 2'dir, Witcher 3'tür 500 TL olsa bile biriktirir alırım. İndirim dönemlerini takip edin Steam'de efsane indirimler oluyor. Ekstradan Steam indirimlerinden daha ucuza key satan siteler var Steam'de 9 lira olan ETS 2 bazı sitelerde 5-6 TL idi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı