Oyunları harici ekran kartı ile açma

maykıll

Hectopat
Makaleler
3
Arkadaşlar laptopumda dahili ve harici ekran kartı var Vega8 ve RX560X kartlar bulunmakta. Vega8 2 GB, RX560X 4 GB
Bilgisayarım yeni diye fazla bir bilgim yok arkadaşlar 😭 Ben oyunlarımda daha iyi FPS almak oyunlarımı nasıl harici ekran kartıyla açacağım? Harici ekran kartıyla açtığım için güç planımın ne olması gerek?
AMD sürücüsü yükledim ekran kartımınkini e-SPORTS yazan kutuyu seçtim doğru seçmiş miyim? Her indirdiğim oyunu AMD'nin oyun seçeneği olan yerlere oyunlarımı eklemem lazım mı?

Sürücüler güncelse otomatik olarak açılır. Açılmıyorsa elle de ayarlayabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sürücüler güncelse otomatik olarak açılır. Açılmıyorsa elle de ayarlayabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Resident evil 3 oyununda görev yöneticisine baktığım zaman ultra ayarlarda RX560X %100 kullanıyordu

Arkadaşlar laptopumda dahili ve harici ekran kartı var Vega8 ve RX560X kartlar bulunmakta. Vega8 2 GB, RX560X 4 GB.
Bilgisayarım yeni diye fazla bir bilgim yok arkadaşlar 😭 ben oyunlarımda daha iyi FPS almak oyunlarımı nasıl harici ekran kartıyla açacağım? Harici ekran kartıyla açtığım için güç planımın ne olması gerek?
AMD sürücüsü yükledim ekran kartımınkini e-sports yazan kutuyu seçtim doğru seçmiş miyim? Her indirdiğim oyunu AMD'nin oyun seçeneği olan yerlere oyunlarımı eklemem lazım mı?

O seçenekler her zaman işe yaramıyor ben hala GTA 4'ü Vega grafikte oynuyorum.

Bu yöntem işe yarayabilir ben de kullanmıştım.

Geri
Yukarı