Oyunları indirmeden oynamak

Lyk7a

Hectopat
Yer
Türkiye, Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050Tİ
i5-12500H
512GB M.2 SSD
16GB RAM
Epic Games'den GTA 5 almıştım daha dün fakat indirmek indirmek istediğimde çok yavaş kalıyor. Akşam açık bıraktım, daha %50'si dolmuş. Oyunları indirmeden oynayabileceğim bir uygulama var mı? İçinde GTA V de olan...

Epic Games'den GTA 5 almıştım daha dün fakat indirmek indirmek istediğimde çok yavaş kalıyor. Akşam açık bıraktım, daha %50'si dolmuş. Oyunları indirmeden oynayabileceğim bir uygulama var mı? İçinde GTA V de olan...
Geforce now

Geforce Now ile oyunu indirmeden oynayabilirsiniz ama ücretsiz versiyonunda hem sıra bekleyeceksiniz hem süre sınırı var.

İndirmekten başka çarem kalmadı o zaman. 1.15MB ile indiriyor %54'te şu an sizce akşama kadar inmiş olur mu?

Boosteroid diye GFN gibi bulut oyun sistemi var bunda GTA 5 bulunuyor ama fiyatı hem pahalı Türkiye fıyatlandırması yok ayrıca Türkiye'de sunucuları olmadığı için internet iyi olsa da akıcı oynanmıyor diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı