Oyunları ucuza indirme

Burakzmn09

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Ben yakında bir sistem toplamak istiyorum ancak malum her şey toplamakla bitmiyor. Oyun lazım. Paralı oyunları ücretsiz ya da ucuz bir şekilde nasıl indirebilirim? Şimdiden teşekkürler.

Epic Games vb. platformlarda ücretsiz dağıtılan oyunlar oluyor. Aynı şekilde bu gibi oyun servislerinde indirimleri kovalayabilirsiniz. Paralı oyunlar ücretsiz dağıtılmadığı sürece veya demo olarak oynamadığınız sürece ücretsiz indirmeye çalışırsanız korsana girer, Technopat Sosyal'de de korsana destek vermiyoruz.

Epic Games ücretsiz oyun veriyor, steam de fazlasıyla ucuz yapıyor. Konsol almadığınız sürece oyun fiyatlarını takmayın.
Ücretsiz çok güzel bir oyun biliyorum adı ise Virüs Havuzu Bu oyunu özelllikle torrentden indirmeni tavsiye ederim.
Troll yapmana gerek yok, bilmeyen kişiler yanılgıya düşüp indirmeye çalışa bilir.

Herkese merhaba. Ben yakında bir sistem toplamak istiyorum ancak malum her şey toplamakla bitmiyor. Oyun lazım. Paralı oyunları ücretsiz ya da ucuz bir şekilde nasıl indirebilirim? Şimdiden teşekkürler.
Direkt hesap şeklinde satılan oyunlar var ben 2 sene önce bf1 almıştım 5 liraya hala oynuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı