Oyunların açılmama sorunu!

canpatos007

Hectopat
Daha fazla  
Konuyu nereye açmaya karar veremediğim için buraya açtım. Eğer yanlış yer ise lütfen taşınsın.

Problemim şu ; Format attıktan sonra(windows 7 /64 bit kurdum) Steam'den indirirdiğim fm 14 , Path of exile ve the bureau: xcom declassified gibi oyunları açmaya çalışıyorum fakat oyunlar ekrana gelmiyor , hiç birşey açılmıyor sonra yeniden açmak için tıklıyorum ve bu uygulama zaten çalışıyor hatasını veriyor ancak ekrana gelen hiçbirşey yok sonra oyunun arka planda , görev yöneticisinde çalıştığını görüyorum ve oradan işlemi sonlandırıp yeniden deniyorum ancak yine aynı şey oluyor bunun nedeni nedir ?
Lütfen yardım edin...

Çözümleri söylerken lütfen ekran kartını güncelle , sürücüleri güncelle , steamden dosyaları doğrulat , bilgisayarı yeniden başlat gibi şeyler söylemeyin şeyler söylemeyin hepsini binlerce kez denedim fakat olmuyor . Bilgisayarımın sistem gereksinimleri oyunları kaldırıyor sistem bunu düşük gereksinimli oyunlarda bile yapıyor.

Sistem:
Windows 7 64 bit
Atı Radeon HD 4800 ekran kartı
İ5-2400 series 3.10 GHz işlemci
8 GB DDR3 RAM
500w asus kasa

Şu an Win 7 (64 Bit) kullanıyorum. Eski oyunlarda ekranın yanıp sönmesi mi dersin, oyun içerisinde teklemeler mi dersin her halt ile karşılaşabiliyorsun. Bu mayıs-haziran ayında kuracağım sistemde kullanacağım sistem 8.1 olacaktır ya da 9 çıkarsa o. 8 Beta iken deneyip memnun kalmamıştım ama şu anki durumu en stabil Windows diyebilirim açıkçası.

Her oyunda aynı oluyor. 2013 te çıkan sistem gereksinimleri yüksek bir oyunda da 120 mblık grafikleri düşük bir oyunda da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı