EA App Oyunların kaç saat oynandığı görülebilir mi?

M3HM3TY

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba. Soru biraz değişik gelebilir. Ben de önceden EA Play vardı ve Battlefield 5 ve 2042 oynamıştım. Kaç saat oynadığımı merak ediyorum ama sahip olmadığım için bulamıyorum. Nereden bakabilirim buna? Bakabilmem için bir yöntem var mı?

EA uygulamasında sağ üstte profil resminize tıklayıp my profile'a basın. Orada bulunan oyunlara tıkladığınızda oynama süreniz yazar.

Moderatör Steam yazısını sildiği için biraz karışmış olabilir. Steam'den almıştım EA Play'i.

AMD Ekran kartın varsa Log tutuyor ama sıfırlanabiliyor. Oradan bakabilirsin.

Hesaba sahip değilmiş sanırım arkadaş hocam.

EA hesabım duruyor ama bilgileri bulamadım. Bir de GeForce NOW üzerinden oynamıştım.

Moderatör Steam yazısını sildiği için biraz karışmış olabilir. Steam'den almıştım EA Play'i.

EA hesabım duruyor ama bilgileri bulamadım. Bir de GeForce NOW üzerinden oynamıştım.
Steam'de yazması gerekmez mi hocam?
Geforce Now'da yazıyor mu?

EA Play satın alıp oynadığım için ve bittiği için göremiyorum Steam'de. EA'den bakacağım şimdi.
Steam üzerinden giriş yapmadınız mı hocam oyunlara, Battlefield 5'in mağaza sayfasîna girip bir kurcalayabilir misiniz? Sürenizin yazma ihtimali var.

Steam üzerinden giriş yapmadınız mı hocam oyunlara, Battlefield 5'in mağaza sayfasîna girip bir kurcalayabilir misiniz? Sürenizin yazma ihtimali var.

Evet Steam'den oynadım ama gözükmüyor hiçbir yerde.

@Alp Ayan hocam illa uygulamadan mı bakmak zorundayım? Tarayıcı da görünmüyor da.

Yeni konular

Geri
Yukarı