Oyunların ses dosyaları nerede olur?

Daha fazla  
Merhabalar,

Ben kendi kendime oyun seslendirmek istiyorum (pek tabii, ileride takım kuracağım) lakin oyunların ses dosyalarının nerede olduğunu bilmiyorum. Nerede olur veya uzantıları nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Her oyun farklı oyun motoru kullandığı için bu tür dosyalar her oyunda aynı yerde olmaz. Kiminde açık bir şekilde oyunun klasöründe olurken kiminde de korumalı bir şekilde başka dosyaların içinde saklı olur.
GTA: San Andreas'ı nasıl açabilirim? Program olarak ne kullanmalıyım, yukarıda arkadaşlar GTA 5 için "OPENIV" dediler GTA:SA'da da işe yarar mı?

IMG Tool programı ile GTA SA dosyalarının içini açabilirsiniz sanırım. "GTA SA modlama" şeklinde araştırma yaparsanız daha iyi sonuçlara ulaşabilirsiniz.

IMG Tool programı ile GTA SA dosyalarının içini açabilirsiniz sanırım. "GTA SA modlama" şeklinde araştırma yaparsanız daha iyi sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Teşekkür ederim deneyeceğim :).

Dosya uzantısını internetten aratıp düzenleyecek bir program bulabilirsiniz belki.

Öyle bir sonuca varamadım pek fazla, sanırım benim gibi böyle şeyleri araştıran kimseler olmadığı için bir sonuca varamadım. Ayrıyeten araştırılacak bir uzantı biçimi yok.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı