Oyunların simgeleri gidiyor

GrkmReyiz

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Oyunlarımın simgeleri nedense gitti. Mesela GTA 5'in simgesi dünya şeklinde oldu. Sizce neden?

- Kişiselleştir -> masaüstü simgelerini değiştirin yolunu izleyin.
- Simgeyi değiştir tuşuna tıklayın.
- Uygula deyin.
- Simgeler kendine geldikten sonra değiştirdiğiniz simgeyi seçip varsayılanı yükle tuşuna basıp eski haline getirebilirsiniz.
Olmaz ise oyun dosyalarını doğrulayın.
Hala olmaz ise oyunu kaldırıp tekrar yükleyebilirsiniz.

Sistem oyun dosyaları bozulmuş olabilir Steam üzerinden dosya bütünlüğünü doğrulatın.

Artı -1 Eksi
Oyunları steam üzerinden aldıysanız url dosyası olmaktan çıkmıştır.

O bir ara bende de olmuştu (CS:GO'da) ama daha sonra ben hiçbir şey yapmadan kendi kendine düzeldi.
Ayrıca @Silinen üye hocam size katılmıyorum. Virüsle alakalı bir şey olacağını sanmıyorum.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'de olmuştu bana. Arkadaşlarımda da oldu. Sanırım Windows güncellemesi ile olabilir ama çok önemli bir şey değil şahsen bende kendi kendine düzelmişti.

Uygumalanızın uzantısını google ya da url yazana geçirin.

Aşırı basit bir çözümü var
Windows+r tuşuna basıp appdata yazıp entere basıyorsun sonra locole giriyorsun en aşağılarda
IconCache diye bir dosya var onu silip görev yöneticisine geliyorsun Windows gezginini bulup yeniden başlat diyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…