Oyunlarınızı atın

Yüklü olan oyunlar bunlar. Birbiriyle alakasız oyunlar cümbüşü.
1673044399655.png

@Rustin Cohle Gamepad ile FPS oyun oynamak rezalet. Bazı oyunların AIM desteği olunca iyi oynayabiliyordun ama mouse rahatlığı vermiyor. Titanfall 2, BF 1, Halo 5, Star Wars Battlefront 2 ile gamepad'den oynamak rahattı. Hepsini bitirdim. Tabii kolay modda oynuyordum yoksa yenemezdim.

@Rustin Cohle gamepad ile FPS oyun oynamak rezalet. Bazı oyunların aım desteği olunca iyi oynayabiliyordun ama mouse rahatlığı vermiyor. Titanfall 2, BF 1, Halo 5, Star Wars: Battlefront 2 ile Gamepad'den oynamak rahattı. Hepsini bitirdim. Tabii kolay modda oynuyordum yoksa yenemezdim.

CS:GO gamepad ile oynadım ben bir ara hocam mouse bozuldu dedim deneyeyim böyle bir şey yok başta aşırı zorlandım fakat global rankta 20 kill aldım gamepad ile. Onun dışında detroid, beyond Two Souls gibi oyunlar aşırı eğlenceli gamepad ile.

Ekran görüntüsü 2023-01-07 015901.png

Azaldı artık PC değiştirmeden önce 100 küsur oyun yüklüydü oynamadıklarımı silmeye çalışmıştım. Ve evet tam bir çorba...

1673046262069.png

Dragon age serisine sardım 1. oyun DLC'ler ile bitti şimdi 2'ye başladım arada Cold War zombi modu giriyorum günde 2 saat falan GoW'u indirimde aldım girmedim daha.

Yeni konular

Geri
Yukarı