Oyunlarla ilgili bazı saçmalıklar

Salvatorio

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar galiba bazı oyunlarda... Koruması olmuyordu(adını bilmiyorum). Ve Lethal Company'de de LAN kısmı için bu koruma bulunmuyor galiba. Neyse olayı anlatayım. Ben oyunu iade etme kararı almıştım. Arkadaşım olmadığından zevk vermiyordu. Ama oyunu silmeden iade ettim. Ve internette bir videoda az önce bahsettiğim korumanın olmadığı "oyunlar iade edilmesine rağmen oynanabiliyor" adı videoyu gördüm ve izledim. Bende sadece denemek için girdim. Oyunda önümüzde Online ve lan diye iki seçenek çıkıyor biliyorsunuzdur zaten. Neyse Online mantıken olmadı bir Steam hesabıyla bağlanmadığım için. Fakat lan moduyla tek başıma oynayabiliyordum. Oyun tek başına sarar sarmaz fark etmez fakat yapımcı her türlü zarara giriyor diye biliyorum. Empati kurarak bakarsak eğer yanlış bilmiyorsam bu oyunların iade parası direk yapımcıya gidiyor. Eğer öyleyse adam hem oyunu iade edip hem de oyunu oynamaya devam edebilir. Çok saçma değil mi? Sizlerin de düşüncelerini merak ediyorum. Bazı şeyleri yanlış biliyorsam kusura bakmayın.

Geri
Yukarı