Oyunlarla ilgili bir anınızı anlatın

Karantinanın ortaları liseye yeni geçtim. Dersler online olduğundan o kadar yoğun değilim, Steam hesabımı yeni açmışım. Half-Life 2 aldığım ilk oyunlardan ama bir sorun var :) farem yok. Şimdi istesem 3 haftadan önce gelmeyecek bende dedim laptop touchpadi ile oynuyayım en fazla ne olabilir ki 🤕 Seriye nasıl kaptırdıysam tüm Half-Life 2 oyunlarını faresiz oynadım. 8 saatlik oyun 15 saat civarında bitmişti :/ Fakat tadı hâlâ damadığımda ayrıca oyın nasıl yer edindiyse gördüğüm gibi hangi bölüm olduğunu anlayıp ne yapılması gerektiğini söyleyebiliyorum.

Sea of Thieves oynuyorduk arkadaşlarla, gemiyi outpost'a çekmiş dinleniyorduk. Biri sandıkları satıyor, diğeri telefondan Instagram'a falan bakıyor, ben de dümenin önünde oyunun seslerini dinliyordum. Bayağı huzur verici. Neyse, böyle böyle takılırken geminin ortasından bir patlama sesiyle birlikte ışıklar yükseldi :D Adam gemiye girmiş, kaşla göz arasında barut varilini ateşleyivermiş. 2-3 saniyede olağanüstü hale geçmiştik :D Herkes doğruldu birden.

GTA 5 hikaye modunda bir mekanın önünden arabaya kız almıştım sonra kenarda yazılar falan çıktı kenara çek diye, ben de bir yere çektim sonra tuşlar çıktı onlara bastım sonrasını tahmin edersiniz zaten. Ev doluydu sürekli odaya girip çıkıyorlardı, iptal de edememiştim ama kurtuldum.

Skyrim'de Vampir Lordu olarak etrafta gezerken dağların arasında çok kötü bir yere düştüm. Ne zıplayarak çıkabiliyordum ne de dönüşebiliyordum. Nida vs. her şeyi denedim ve çıkamadım. Oyun kasmasın diye otomatik kayıt kapalıydı. 6 saatlik oynayışım çöp olmuştu, o kadar geri dönmek zorunda kalmıştım.

Geri
Yukarı