Oyunlarsa siyah ekran sorunu

SuiCast

Kilopat
Oyun oynarken 5-10 dakikada bir oyun siyah ekran verip donuyor. 2-3 saniye sonra oyunun sesi geri geliyor ve yürüyebiliyorum oyunda seslerde geliyor ama görüntü hala siyah ekran. Görev yöneticisinden kapatıp tekrar açıyorum oyunu. Tekrar oyuna girdikten 10 dakika sonra siyah ekran veriyor. Furmark 4K test yaptım, hiç siyah ekran vermedi yarım saat boyunca. İşlemcim yükte 55 dereceyi geçmiyor, ekran kartı da aynı şekilde. Sorun RAM'imde veya VRAM'de olabilir diye düşünüyorum.
İ5 661 - İntel AHM55 - 4 GB Kingston - 1 TB WD HDD - R5 230 Sapphire - AERCOOL VX 500 PLUS.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ram ile ilgili bir sıkıntınız var gördüğüm kadarıyla. oyun açıkken alt tab yapıp masaüstüne döndüğünüzde, sonra tekrar oyunu açmaya çalıştığınızda da geç yüklendiği oluyor mu? oluyorsa başka bir ram deneyin. Vram olsaydı kasma da yapardı diye düşünüyorum.

Ram ile ilgili bir sıkıntınız var gördüğüm kadarıyla. oyun açıkken alt tab yapıp masaüstüne döndüğünüzde, sonra tekrar oyunu açmaya çalıştığınızda da geç yüklendiği oluyor mu? oluyorsa başka bir ram deneyin. Vram olsaydı kasma da yapardı diye düşünüyorum.
Anakart 105 derece onla ilgili bir problem olabilir mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı