"oyunmagazasi.net" üzerinden Clash Royale Elmas bilet alınır mı?

İşletim sistemi
Android

Rysh

Centipat
Daha fazla  
İnternetten Pass Royale fiyatlarına bakıyordum ve karşıma oyunmagazasi.net diye bir site geldi. oyunda 430TL olmasına rağmen sitede 240TL civarı yazıyordu site güvenilir mi? Alışveriş yapan var mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetten Pass Royale fiyatlarına bakıyordum ve karşıma oyunmagazasi.net diye bir site geldi. Oyunda 430TL olmasına rağmen sitede 240TL civarı yazıyordu site güvenilir mi? Alışveriş yapan var mi?

Evet güvenilir Clash Royale kullanıcı idnizi giriyosunuz teslim ediyorlar.

Evet güvenilir Clash Royale kullanıcı idnizi giriyosunuz teslim ediyorlar.

Hocam güvenilir olduğunu nereden biliyorsunuz? Daha önce alışveriş yaptınız mı? Oyunda 430 TL olan bir şeyi 240'a satmaları şüpheli. Ayrıca Supercell 3. mağazalardan alışveriş yapmayın diyor.

İnternetten Pass Royale fiyatlarına bakıyordum ve karşıma oyunmagazasi.net diye bir site geldi. Oyunda 430TL olmasına rağmen sitede 240TL civarı yazıyordu site güvenilir mi? Alışveriş yapan var mi?

Hocam bulaşmayın hiç. Supercell sorumluluk kabul etmiyor dolandırabilirsiniz.

Hocam güvenilir olduğunu nereden biliyorsunuz? Daha önce alışveriş yaptınız mı? Oyunda 430 TL olan bir şeyi 240'a satmaları şüpheli. Ayrıca Supercell 3. mağazalardan alışveriş yapmayın diyor.

Hocam bulaşmayın hiç. Supercell sorumluluk kabul etmiyor dolandırabilirsiniz.
Bu tür sitelerden bende aldığım için olayın nasıl işlediğini az çok biliyorum.

Bu siteden alışveriş yapan var mı arkadaşlar

Arkadaşlar altın pass aldım 118tlue para gitti pass gelmedi kesinlikle güvenmeyin bu siteye dolandırıcılar

Düzeltiyorum arkadaşlar hesabıma geldi Pass Royale sorunsuz oldu ama 10dk falan bekledim

Son düzenleme:
Bu siteden alışveriş yapan var mı arkadaşlar.

Arkadaşlar altın Pass aldım 118tlue para gitti Pass gelmedi kesinlikle güvenmeyin bu siteye dolandırıcılar.

Düzeltiyorum arkadaşlar hesabıma geldi Pass Royale sorunsuz oldu ama 10dk falan bekledim.

Hocam merhaba. Oyunda fiyat pahalı geldiği için bende bu siteden almak istiyorum. 10 dakika sonra kesin aldınız değil mi? Ekran resmi atabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-12-30-12-30-45-035_com.supercell.clashroyale.jpg
    Screenshot_2023-12-30-12-30-45-035_com.supercell.clashroyale.jpg
    83,4 KB · Görüntüleme: 82

Yeni konular

Geri
Yukarı