Oyunu aşağı alınca ses kesiliyor

CripTox

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir, Turkey
Daha fazla  
Sorunun dün başladı. Microsoft office'i yanlışlıkla sildim ve torrent sitesinden yeniden indirdim. Kurduğumda saçma sapan reklam virüsleri ve google chrom'u açmamı bile engelleyen virüslerle doldu. 1-2 tane olsa temizlemeye uğraşırdım fakat fazla olduğunu görünce istem geri yüklemeyle 4 gün öncesine döndüm. Döndükten sonra önemli birkaç verimin kaybolduğunu gördüm ve virüsleri göze alarak yeniden geri yükleme yapmadan önceki haline döndürdüm. Birkaç saatlik uğraşla tüm hepsini temizledim (veya ben öyle sanıyorum) fakat bütün oyunlarda ses kendi kendine kısılmaya cızırdamaya ve bi anda sesizleşmeye başladı.

Oyunları kulaklıkla oynuyorum yani acaba kulaklıkta mı sorun var diye düşündüm ilk başta. Ama kulaklığı çıkardığımda sesi sonuna kadar açsamda ses gelmedi. Kapatıp açtım bu sefer ses gelmeye başladı fakat oyuna girip ALT+TAB yaptığımda ses bi cızırtıyla kapanıyor ve birkaç saniye sonra geri geliyor. 15-20 dakika oyun oynadıktan sonra oyun devam ederken haporlörden cızırtı geliyor ve ses kapanıyor. Bu sorunu çözmem yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı