Çözüldü Oyunu CD key şeklinde alırsak internet gerekir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Oyun Makinesi

Hectopat
Merhaba arkadaşlar keyifli hafta sonları PS, Xbox vs konsola oyunu CD key şeklinde alırsak konsola yüklenmesi boyunca internet gerekiyor mu, yoksa güvenlik taramasından sonra interneti kapatırsak yüklenir mi? Yani kutulu oyun gibi mi yüklenir, yoksa net gerekir mi yükleme boyunca?

Merhaba arkadaşlar keyifli hafta sonları PS, Xbox vs konsola oyunu CD key şeklinde alırsak konsola yüklenmesi boyunca internet gerekiyor mu, yoksa güvenlik taramasından sonra interneti kapatırsak yüklenir mi? Yani kutulu oyun gibi mi yüklenir, yoksa net gerekir mi yükleme boyunca?

Bence oyuna göre değişir oyuna sonradan güncelleme eklenmişse internet gerektirir diye düşünüyorum.

Ben biçok oyunu PS de CD olarak aldım ve evet Oyunu Yüklemen Gerekiyor :)

Ben mesela dün PS için COD aldım ama CD taktığımda güncelleme istedi güncelleme yapılmadan oyuna girmedi ama güncelleme yaptıktan sonra internetsiz oynanabiliyor.Her oyun için geçerli bu kural.

Ben mesela dün PS için COD aldım ama CD taktığımda güncelleme istedi günclleme yapılmadan oyuna girmedi ama güncelleme yaptıktan sonra internetsiz oynanabiliyor.Her oyun için geçerli bu kural.

@Oyun Makinesi Çözüldü olarak işaretlersen sevinirim.😇
Konsolun ayarlarından oyun güncellemelerini kapatıp cd keyi yüklesek nasıl olur hala net gerekirmi ?

Konsolun ayarlarından oyun güncellemelerini kapatıp CD keyi yüklesek nasıl olur hala net gerekir mi?

Gerekir. Güncelleme almak istemiyorum dersen ya oyundan atar ya da oyuna girdikten sonra ana menüde hata verir güncelle diye. 😕

Çözüm

Geri
Yukarı