Oyunu satın almak vs oyun hesabı satın almak

Asteriaa5534

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben şimdiye kadar hiç oyun hesabı satın almadım ve satın aldığım oyunları da bitirdikten sonra silip bidahada yüzüne bakmıyorum hele Online falan hiç girmiyorum Epic Games'de bir sepet hazırladım indirimsiz tutarı 9.000 TL civarında alabilecek gücüm var ama hem ailemden gizli bu parayı harcarsam fark ederler hem de indirmede alacağım zatende 3.000-3.500 TL bandına düşecek güvenilir olan bir site buldum Steam hesabı olarak veriliyor ve ömür boyu grantili desteğe falan arada yazdım cevapta veriyorlar buradan alıtım dedim 3.500 TL'ye kurduğum spetten on kat daha fazla AAA oyun bulunan bir sepet oluşturdum üstüne bir de Cyberpunk 2077 DLC'sini spetin tıtarı 1.000 TL'yi geçtiği için bedava veriyor sizce almaya değer mi sepetin SS altta toplam 1.400 TL Epic'den alsam en az 6.000 TL bazıları da Epic'te yok zaten buranın hepsi Steam hesabı.
Burası sepetin 1.bölümü:

Ekran görüntüsü 2024-04-09 093626.png

Burasıda devamı:

Ekran görüntüsü 2024-04-09 093752.png

Ekran görüntüsü 2024-04-09 093812.png

Bu da hediyesi:

Ekran görüntüsü 2024-04-09 093828.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesap patlayınca 2. defadan sonra bu tarz siteler takmıyor genelde.

Topluca almaktan vazgeçtim patlar matlar zaten hikayeyi bitirip bidahada girem hesaba en azından mesela Uncharted 4 alsam 1 hafta en azından patlamaz değilmi böyle bütün oyunları bir bir alıp bitiririm en azından bu sepete 6.000 TL Epic'te vermemiş olurum 1 hafta dayanırmı hesaplar.

Merhaba ben şimdiye kadar hiç oyun hesabı satın almadım ve satın aldığım oyunları da bitirdikten sonra silip bidahada yüzüne bakmıyorum hele Online falan hiç girmiyorum Epic Games'de bir sepet hazırladım indirimsiz tutarı 9.000 TL civarında alabilecek gücüm var ama hem ailemden gizli bu parayı harcarsam fark ederler hem de indirmede alacağım zatende 3.000-3.500 TL bandına düşecek güvenilir olan bir site buldum Steam hesabı olarak veriliyor ve ömür boyu grantili desteğe falan arada yazdım cevapta veriyorlar buradan alıtım dedim 3.500 TL'ye kurduğum spetten on kat daha fazla AAA oyun bulunan bir sepet oluşturdum üstüne bir de Cyberpunk 2077 DLC'sini spetin tıtarı 1.000 TL'yi geçtiği için bedava veriyor sizce almaya değer mi sepetin SS altta toplam 1.400 TL Epic'den alsam en az 6.000 TL bazıları da Epic'te yok zaten buranın hepsi Steam hesabı.
Burası sepetin 1.bölümü:

Eki Görüntüle 2163462

Burasıda devamı:

Eki Görüntüle 2163463

Eki Görüntüle 2163464

Bu da hediyesi:

Eki Görüntüle 2163465

Site pahalı oyun fark etmeden hepsi 10 TL civarında hesap patlama olayı çok nadir oluyor forumda yasak olmasa yardımcı olurdum.

Topluca almaktan vazgeçtim patlar matlar zaten hikayeyi bitirip bidahada girem hesaba en azından mesela Uncharted 4 alsam 1 hafta en azından patlamaz değil mi böyle bütün oyunları bir bir alıp bitiririm en azından bu sepete 6.000 TL Epic'te vermemiş olurum 1 hafta dayanırmı hesaplar.

Belli olmuyor dediğim gibi. Yarın sabah uyanınca da patlayabilir 1 sene sonra uyanınca da patlayabilir.

Site pahalı oyun fark etmeden hepsi 10 TL civarında hesap patlama olayı çok nadir oluyor.

Kendim üst üste patladığına şahit oldum.

Site pahalı oyun fark etmeden hepsi 10 TL civarında hesap patlama olayı çok nadir oluyor forumda yasak olmasa yardımcı olurdum.

Belli olmuyor dediğim gibi. Yarın sabah uyanınca da patlayabilir 1 sene sonra uyanınca da patlayabilir.

Kendim üst üste patladığına şahit oldum.

En iyisi ben önce ucuz bir oyunu sepetteki alıyım mesela Horizon Zero Dawn 1 hafta falan oynayayım sıkıntı çıkmazsa bitirdikçe alırım.

Kendim bu işlerle uğraşıyorum nadir karşılaştığım bir şey.

Sende var mı? Bu oyunlar :)

En iyisi ben önce ucuz bir oyunu sepetteki alayım mesela Horizon Zero Dawn 1 hafta falan oynayayım sıkıntı çıkmazsa bitirdikçe alırım.

Dediğim gibi pahalı normalde 10 TL 1 hesap.

En iyisi ben önce ucuz bir oyunu sepetteki alayım mesela Horizon Zero Dawn 1 hafta falan oynayayım sıkıntı çıkmazsa bitirdikçe alırım.

Tüm oyunlar var.

Geri
Yukarı