Çözüldü Oyunu silince içindeki modlar da silinir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Agresifrhyme

Hectopat
Merhaba. Örneğin ben bir oyunun içine mod kurdum ayrıyeten dosya falan attım diyelim. Ben oyunu Denetim Masası'ndan silince içine kurduğum modlar ve eklediğim dosyalar da silinir mi? Eğer silinmiyorsa nasıl silebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam peki manuel silince kalıntıları vs. olur mu? Bazen düzgün silemeyince dosya dizini bozuk ve okunamaz durumda gibi hatalar oluyor.

Kalıntı olarak oyunun dosya konumunun içerisinde 1-2 tane yazı dosyası kalabiliyor. Ne işe yarıyorlar bilmiyorum, ama onu da manuel olarak silerseniz başka bir yerde başka bir kalıntısı muhtemelen kalmaz.

Muhtemelen diyorum, çünkü oyunun ne olduğunu bilmiyorum. Örnek olarak oyun GTA 5 ise dosya konumunun dışında belgeler klasöründe de kalıntıları olacaktır.
Oyundan oyuna değişir bu. Ama muhtemelen silinir. Eğer silinmezse oyunun dosya konumuna girerek attığınız mod dosyaları manuel olarak silebilirsiniz.

Hocam peki manuel silince kalıntıları vs. olur mu? Bazen düzgün silemeyince dosya dizini bozuk ve okunamaz durumda gibi hatalar oluyor.

Kalıntı olarak oyunun dosya konumunun içerisinde 1-2 tane yazı dosyası kalabiliyor. Ne işe yarıyorlar bilmiyorum, ama onu da manuel olarak silerseniz başka bir yerde başka bir kalıntısı muhtemelen kalmaz.

Muhtemelen diyorum, çünkü oyunun ne olduğunu bilmiyorum. Örnek olarak oyun GTA 5 ise dosya konumunun dışında belgeler klasöründe de kalıntıları olacaktır.

Çözüm

Anladım hocam çok teşekkür ederim yardımınız için :)

Hocam konum çözülmüştür hangisini çözüm olarak seçeceğimi bilemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı