Oyunu Steam'dan Almak Mı Yoksa Durmaplay'den mi?

ACT1VO

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Kurumsal Firma Personeli
Selamlar. PUBG almayı düşünüyorum. Durmaplay.com'da olan fiyat ile Steam'da olan fiyat farkı var. Durmaplay Steam'e göre 10TL daha ucuz farkı nedir?

DurmaPlay indirim zamanında toplu miktarda oyun alır. Fiyatlar normale döndüğünde DurmaPlay gibi platformlar piyasanın altında ürün satmaya başlar. DurmaPlay güvenilirdir. Birkaç alışveriş yapma fırsatım olmuştu.

Durma Play zaten Steam kodu veriyor. Yani temelde aynı şeyi yapıyorsun. Fakat bazen kodu doğrudan vermek yerine, sizi Steam üzerinden arkadaş ekleyip oyunu hediye ediyorlar. Güvenilir olduğu için daha ucuz olduğu durumlarda tereddüt edilmeden alınabilir.

Alacağınız oyun anahtarının bölgesini sorun. Genellikle Türkiye için geçerli anahtarlar satıyorlar fiyatlar bu yüzden düşük.

Global ve ucuz(En düşük 20TL fark etmeli) bir anahtar bulduğumda durmaplay.com'dan satın alırım.

Güvenlidir PUBG,Tom Clancy's Rainbow Six: Siege gibi oyunları ben buradan aldım ve Steam fiyatlarına nazaran daha ucuzdu. Teslim olarak 2 sinide arkadaş ekleyip hediye ettiler maksimum 5 dakika sürmüştür.

Yeni konular

Geri
Yukarı