Oyunuma ne ekleyebilirim?

PasFacile

Decapat
Merhabalar, öğrendiklerimi pekiştirmek adına basit bir oyun yazıyorum. Birkaç tane beceri, küçük efektler ve tecrübe sistemi var. Mekanikleri biraz sıkıntılı doğal olarak. :) Sizce daha ne ekleyebilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
GUI çok daha iyi olabilir. O progressbar ve yazılar fazla büyük. Onları inceltirseniz daha iyi olacaktır. Yine ortadaki yetenek simgeleri sanırım, onlar böyle videoya sonradan yerleştirilmiş gibi. Onları biraz daha yakın ve aşağıya yerleştirebilirsiniz, bir de yarı şeffaf panel gibi bir bölmenin içine koyabilirseniz daha iyi olur.

UI'ı geliştirebilirsin. Phtoshop için kısa tutoriallar var izlersin, basit bir geliştirme görsel kaliteyi artırır.
Onları deneme amaçlı koydum, şu anlık işlevsizler.
Elinde silahlı ayılar?

Modeller hazır maalesef. :)
Eklemeden ziyade tavsiyem kamerayı biraz daha geriye ve aşağıya almanız konusunda. Güzel bir şeyler çıkacak gibi hissediyorum buradan. 😄
Not aldım teşekkürler. :)
GUI çok daha iyi olabilir. O progressbar ve yazılar fazla büyük. Onları inceltirseniz daha iyi olacaktır. Yine ortadaki yetenek simgeleri sanırım, onlar böyle videoya sonradan yerleştirilmiş gibi. Onları biraz daha yakın ve aşağıya yerleştirebilirsiniz, bir de yarı şeffaf panel gibi bir bölmenin içine koyabilirseniz daha iyi olur.
Teşekkürler, şuan sadece mekanikleri kastım. Görsel kısımla ilgilenmedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı