Oyunun çözünürlüğünü varsayılan ayarlarından fazla düşürme

• Konuyu başlatan Manie
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 98

Manie

Centipat
Daha fazla  
Merhaba .benim şu anki PC'min dandikliği sebebiyle oyunları pek yüksek bir FPS'de açamıyorum. Bundan dolayı da pencere moduna alıyorum ve çözünürlüğü en dibe çekiyorum ancak çözünürlüğü en dibe çekmem de yetmiyor. Oyunları böyle default çözünürlük ayarlarından daha aşağıya çekmemi sağlayacak bir program veya bir yol varsa söyler misiniz? 144X bilmem kaç gibi mesela.

Merhaba .benim şu anki PC'min dandikliği sebebiyle oyunları pek yüksek bir FPS'de açamıyorum. Bundan dolayı da pencere moduna alıyorum ve çözünürlüğü en dibe çekiyorum ancak çözünürlüğü en dibe çekmem de yetmiyor. Oyunları böyle default çözünürlük ayarlarından daha aşağıya çekmemi sağlayacak bir program veya bir yol varsa söyler misiniz? 144X bilmem kaç gibi mesela.
bunu yaparsan hiç keyif almazsın hatta önünü bile göremezsin

Merhaba. Benim şu anki PC'min dandikliği sebebiyle oyunları pek yüksek bir FPS'de açamıyorum. Bundan dolayı da pencere moduna alıyorum ve çözünürlüğü en dibe çekiyorum ancak çözünürlüğü en dibe çekmem de yetmiyor. Oyunları böyle default çözünürlük ayarlarından daha aşağıya çekmemi sağlayacak bir program veya bir yol varsa söyler misiniz? 144X bilmem kaç gibi mesela.

Bende aynısını Dead by Daylight için yapacağım ama yapmayı bilmiyorum yapanlar var Potato mode diye bir şey ama ayarlardan yapılmıyor.

ATI Radeon HD 4300/4500 Series

AMD için var mı bilmiyorum NVIDIA olsaydı yardımcı olabilirdim. Yine de araştırın "özel çözünürlük" ve "görüntü ölçeklendirme".

1709745516792.png

Geri
Yukarı