Oyunun Fransızca, Nasıl Değiştirebilirim ?

panti

Hectopat
Arkadaşlar oyunu kurdum. Fakat oyun dili tamamen Fransızca. Halbuki oyunu kurarken Client tamamen İngilizce kurulmuştu. Eski bilgisayarımda da İngilizce idi. Bu sorunu nasıl çözebilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kod:
\League of Legends\air  locale.properties
Bunu not defteri ile aç.
''Language'' girdisini ''en_GB'' olarak değiştir, kaydet ve çık.

Kod:
\League of Legends\game\data\cfg  game.cfg
Dosyasını aç, aynı şekilde aşağıdaki satırı ekle. Vardır büyük ihtimal ama sen bu şekilde düzelt ;

Kod:
LanguageLocaleRegion=en_GB

Teşekkür ederim yardımından dolayı. Sorunum büyük ölçüde düzeldi. Bir tek Launcher Fransızca dilde kaldı.

Launcher dilini İngilizce yapmak için ; HKEY_LOCAL_MACHINE'e girin ve Riot Games'i bulun. Sağ pencerede Language'e sağ tuş ile tıklayarak, ''Değiştir''e basın. ''en'' yazın ve tamam deyin.

Bu şekilde Launcher dilimiz İngilizce olacak. :) Kendim buldum, umarım faydası olur.

Arkadaşlar, EU'da oynuyor iseniz oyun Fransızca iniyor. Launcher'da bulunan dil sekmesinden, Anglais(Fransızca, İngilizce demek.) sekmesini seçerseniz, sorunu başından halletmiş olursunuz. Sorunsuz ve anladığınız dilde bir oyuna sahip olursunuz.

Uyarı! Bu konu 14 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı