Oyunun kenarlarında siyah bar oluyor

John Lackland

Femtopat
Daha fazla  
IMG_20221123_160646_692.jpg

Selam eski favori oyunlarımdan birini oynamak istedim lakin oyun ekrana tam dolmuyor gördüğünüz gibi kenarları siyah gözüküyor. Ayarlardan çözünürlük değişimi yapmak hiçbir etki göstermiyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Laptop kullanıyorum.

Bu sitede bazen çürük elmalar çıkabiliyor. Abandonware sitesini tercih edin. Hem oranın topluluğu daha aktif, sorun çıkınca çözüm bulabilirsiniz önceden yazanlar oluyor.

Yalnız bu oyun bir dlc, çalıştırabilmek için The Movies oyununa da ihtiyacınız var.
Farkındayım DLC ile beraber kurulum yapılıyor zaten ana oyun. Fakat çözüm bulamadım henüz daha yanlardaki şeritler konusuna, ekranı tam sığdırmadan oynamak istemiyorum şu oyunu kötü duruyor, çok da sevdiğim bir oyun.

Abandonware'den temiz kurulum yaptınız mı?
Şimdi sorun şu ki dediğiniz siteden kurulumu yapıp önceden bahsettiğiniz şekilde regedit'den ayarlasam ve girsem dahi sorun tam çözülmüş olmayacak çünkü önceki bilgisayarımda sorunu doğal şekilde düzeltmeden önce bunu denemiştim ve berbat duruyor, ara sahneler yine küçük ekran duruyor falan. Eski bilgisayarım AMD olduğu için control center'den ayarlayabilmiştim düzelmişti sorun fakat şu an Nvdia kullanıyorum ve doğal şekilde düzeltemiyorum Nvdia Denetim Masasında 'Ekran' kısmı da olmadığı için birkaç mesaj önce attığım yöntemi de deneyemiyorum.

Sorunum çözülmüştür konu kapatılabilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı