Steam Oyunun sürümünü düşürünce yeni sürüm tekrar yüklenir mi?

Daha fazla  
Merhaba, başlıkta tam anlatamamış olabilirim durum şu: ETS 2'ye yeni 1.49 geldi. Bunu yükledim. Sonra ben Betalar kısmından 1.48. 5 sürümüne düşürürsem tekrar uzun bir yükleme yapar mı ve yaparsa yaptıktan sonra tekrar 1.49 dönmek için tekrardan 1.49'un güncellemesini tekrar indirmem gerekir mi? Anlatabildim mi bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, başlıkta tam anlatamamış olabilirim durum şu: ETS 2'ye yeni 1.49 geldi. Bunu yükledim. Sonra ben Betalar kısmından 1.48. 5 sürümüne düşürürsem tekrar uzun bir yükleme yapar mı ve yaparsa yaptıktan sonra tekrar 1.49 dönmek için tekrardan 1.49'un güncellemesini tekrar indirmem gerekir mi? Anlatabildim mi bilmiyorum.

Evet her sürüm değiştirdiğinde dosyaları internetten güncelliyor ama uzun sürmüyor diye hatırlıyorum.

1.49 yüklendi şu an. Ben 1.48. 5'a alsam tekrar 10GB falan yükleme mi yapacak? Ben yükleme yapsın istemedim ki kendisi yaptı.

Hangi sürüme yüklersen yükle tekrar baştan yükleme yapacaktır. Muhtemelen sürüm değiştirdiğin için otomatik yükleme başlatıldı o yüzden yüklendi. Bende zamanında istediğim birkaç mod kullanabilmek için öyle yapıyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı