Ozan SuperCard güvenli mi?

Evet arkadaşlar ozan Supercard'ı ilk defa gördüm sizce güvenli midir? İsmi biraz değişik sizce alınır mı?
Böyle değişik ön ödemeli kartları kullanacağınıza Papara falan kullanın hem güvenilir hem de kaliteli.

Haklısın ama Papara'dan sıkılıp hesabımı kapattım ininal zaten vasat Tosla desen oda değişik böyle alternatif kart arıyorum küçük çaplı alışverişler için.
Nays kullanabilirsiniz. İş bankasının uygulaması. Üstelik farklı günlerde para yüklediğin zaman ayda en fazla 15 tane olcak şekilde kazı kazan kazanabiliyorsun ve ilk para yüklemende 10tl hediye veriyor. Ayrıca kart uygulamadan görüntüleniyor fiziksel kartı yok. Her 5 dakikada bir cvv değiştirmesi ise güvenlik açısından güzel bi özellik.

Hocam nesinden sıkılıyorsunuz anlamadım, ön ödemeli kart işte fazla bir numarası yok.

Anlayamazsın dostum acayip sorunlarım var :D

Nays kullanabilirsiniz. İş Bankası'nın uygulaması. Üstelik farklı günlerde para yüklediğin zaman ayda en fazla 15 tane olacak şekilde kazı kazan kazanabiliyorsun ve ilk para yüklemende 10TL hediye veriyor. Ayrıca kart uygulamadan görüntüleniyor fiziksel kartı yok. Her 5 dakikada bir CVV değiştirmesi ise güvenlik açısından güzel bir özellik.

Parayı nasıl atacağım içine? ATM'ye sokacak bir kart yok ama :D

Yeni konular

Geri
Yukarı