P Smart 2018 Ekran Süresi

Tolga45

Centipat
P smart 2018 cihazimda aldiğımdan beri en fazla 5-6 saat ekran suresi aldım. Sadece kapalı ortamda kullanılıyor Wi-Fi ile ayrıca parlaklık otomatik.

Bazıları diyor ki 8-9 saat alıyorum anca 15 şarj kalıyor.

Bende daha fazla ekran süresi için ne yapabilirim veya telefonda mı sıkıntı var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç tasarufu Modu'nda kullanın, Arka Plan'da uygulama açık tutmayın ve eğer sizi çok rahatsız etmiyorsa parlaklığı en kısığa alıp kullanın.(P Smart 2019'Da 11 Saat ekran süresi alıyorum.)
ee telefon oldu 3310 ne anlamı kaldı güç tasarufuna alınca o kadar güçlü telefon almanın ne anlamı kaldı en kısıkta kulalnınca o kadar iyi ekranlı telefon almanın?

Güç tasarufu Modu'nda kullanın, Arka Plan'da uygulama açık tutmayın ve eğer sizi çok rahatsız etmiyorsa parlaklığı en kısığa alıp kullanın.(P Smart 2019'Da 11 Saat ekran süresi alıyorum.)
Uygulamalar kapalı. Acaba aldıgımda uzun süre sarj etmedim ondan olabilirmi 100 olduğunda çıkardım. 1 2 kisi ondan olabilir dedi.

ben 12.5 görmüştüm
ee telefon oldu 3310 ne anlamı kaldı güç tasarufuna alınca o kadar güçlü telefon almanın ne anlamı kaldı en kısıkta kulalnınca o kadar iyi ekranlı telefon almanın?
ayrıca güç tasarruf moduna alınca cihazın gücü nokia 3310 a düşmüyo ben pubg yi tasarruf modunda oynuyorum fark yok

İlk önce Lütfen Üslubuna göre konuşun arkadaşım değilsiniz ve Türkçe yazılım kurallarına. Telefonu Oyun oynamadığınız zaman Tasaruf moduna almanız hiçbir kısıtlama yapmaz, Nedeni ise Telefonlarda 8 Çekirdeğin 4'ünün zaten Güç tasarufunda çalışmasıdır. Örnek verecek olursak Oyunlarda Yüksek performanslı Çekirdekler devreye girer ama Ekran kartını yormadığınız zamanlarda otomatik olarak Güç tasarufu çekirdeği devreye girer yani Güç tasarufu aslında hiçbir anlam ifade etmez sadece arkaplanı durdurur. Araştırmadan kimseyle böyle konuşmamanızı öneriyorum.
Uygulamalar kapalı. Acaba aldıgımda uzun süre sarj etmedim ondan olabilirmi 100 olduğunda çıkardım. 1 2 kisi ondan olabilir dedi.
İlk aldığınızda varolan Şarjı tamamen bitirmeniz gerekir, Telefon tamamen kapanınca %100 Olana kadar açmamanız gerekir eğer bu adımları yapmadıysanız sorun olabilir.

İlk önce Lütfen Üslubuna göre konuşun arkadaşım değilsiniz ve Türkçe yazılım kurallarına. Telefonu Oyun oynamadığınız zaman Tasaruf moduna almanız hiçbir kısıtlama yapmaz, Nedeni ise Telefonlarda 8 Çekirdeğin 4'ünün zaten Güç tasarufunda çalışmasıdır. Örnek verecek olursak Oyunlarda Yüksek performanslı Çekirdekler devreye girer ama Ekran kartını yormadığınız zamanlarda otomatik olarak Güç tasarufu çekirdeği devreye girer yani Güç tasarufu aslında hiçbir anlam ifade etmez sadece arkaplanı durdurur. Araştırmadan kimseyle böyle konuşmamanızı öneriyorum.

İlk aldığınızda varolan Şarjı tamamen bitirmeniz gerekir, Telefon tamamen kapanınca %100 Olana kadar açmamanız gerekir eğer bu adımları yapmadıysanız sorun olabilir.
Tebrikler evet o ilk alındığında şarj da tutulmasını artık kimse önemsemiyor ama hala günümüz cihazlarında önemli bir işlem olduğunu düşünüyorum

Sarjı bitirdim ama 7 8 saat fazla birakmadım.

Sarjı bitirdim ama 7 8 saat fazla birakmadım.
Zaten Uzun süre tutmanız gerekmiyor, %100 Olduktan 5-10 Dakika sonra çıkarmanız yeterli olur. Dediklerimi uyguladınız mı?
Aslında 3000MAh Batarya'ya göre, Yine iyi değer alıyorsunuz.

Türkçe kurallarına uyun deyip olur olmadık yerlerde kelimelere büyük harfle başlamanız da takdire şayan. Arka planı birleşik yazmanızdan, tasarruf kelimesini yazamamanızdan hiç bahsetmiyorum bile. Benim cümlem sizinkinden daha düzgün emin olabilirsiniz. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı