P Smart 2019 EMUI 11 destekliyor mu?

mirsady

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Eskişehir
Cihazım P Smart 2019 ve şu an EMUI 10.0 kullanıyorum. Cihazım bu sürümün daha üstünü destekliyor mu? Aldığımdan beri aynı sürümde kullanıyorum ve basit uygulamalar bile kasar oldu.

Cihazım P Smart 2019 ve şu an EMUI 10.0 kullanıyorum. Cihazım bu sürümün daha üstünü destekliyor mu? Aldığımdan beri aynı sürümde kullanıyorum ve basit uygulamalar bile kasar oldu.

Desteklemiyor maalesef hocam. İşim gereği 4 cihaz kullanıyorum. Bu cihazlardan biride bu cihaz. Xiaomi cihazlarının arkasında 7-8 sene duruyor. Huawei yayınlayıp hemen desteği kesiyor.

Maalesef, huawei çok cimri mate pro bile hala güncelleme alıyorken orta segment alt segmentlere hiç güncelleme vermiyor sadece üst segmentler.

Bir yerlerde okumustum EMUI 12 alacak yazıyordu ama asparagas cıkar muhtemelen bu saatten sonrada guncelleme alacagını zannetmiyorum benim de 2. telefonum kasmasını falan gectim arka planda uygulama tutmuyor dogrulama SMS'i girecegim mesajlara girip geri dondugumde bile uygulama bastan baslıyor bazen sinir oluyorum. Huawei cabuk fisini cekti bu telefonun zamanında o kadar reklam verdi millete aldırdı şimdi telefon çop oldu resmen.

Bende aynı telefonu kullanıyorum. EMUI 12 gelicek diye duyurmuşlardı. Geliceğini pek sanmıyorum. Bende çok fazla kasma donma yok. Telefonunuzu sıfırlamanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı