P20 Lite ne kadara satılır?

Anlamadım. Telefonu 0 olarak almıştım. Bunu neden yapmam gerek?

Bir hafta kadar önce kuzenimin P20 Lite telefonunu satmaya gittik. Telefonda dışdan ve donanımsal olarak hiçbir sorun yoktu adam IMEI sorgulaması yaptı IMEI koyalandığı için en fazla 600 veririm dedi. IMEI kopyalanmamış olsaydı 1000 veriyordu. IMEI kopyalandığı zaman telefonda SIM kartı çalışmıyormuş e-Devlet üzerinden kişiye özel açtırılıp kullanılabiliyormuş sadece. Yazdıklarınıza göre telefon dıştan çok iyi durumda değil üstüne bir de IMEI kopyalandıysa eğer en fazla 400 falan verirler tahminimce telefoncularda. Siz yine de bir IMEI numarasını sorugulatın ne olur ne olmaz. Kuzenimde 0 almıştı ama nasıl olduysa kopyalanmış benim ve telefoncunun SIM kartını takınca çalışmıyordu ama kendi SIM kartını takınca çalışıyordu. Bana kalırsa 1200TL edecek bir telefon değil durumuda düşünüldüğünde en fazla 600-700TL verilir diye düşünüyorum.

500-750 lira arası ideal bence. 1200-1000 liraya ilan açarsanız elinizde kalır. Telefoncu da 300 verir muhtemelen. Genel olarak sağlam cihazı da en ölü fiyattan alırlar kar edebilmek için.

Bu arada Note 10S alırken eski telefonunu verince para mı ne veriyorlardı (kampanya) bende verdim. 890TL'ye aldılar. Note 10S'i de keşke almasaydım diyorum.

Hayırlı olsun hocam, neden memnun değilsiniz ki?

Bluetooth sorunları yüzünden yeni bluetoooth kulaklığımı babama vermek, eskisini kullanmaya devam etmek zorunda kaldım. Pil sorunları da yaşıyorum. Kamerası inanılmaz hayal kırıklığına uğrattı. P20 Lite'ın kamerasının daha iyi olduğunu düşünüyorum. Karanlıkta kamera açıldığında P20 Lite siyah yerleri çok iyi bir şekilde siyah olarak gösterebiliyordu fakat Note 10S kapkaranlık yerde bile kamera açılınca turunca falan gösteriyor. Bu belki cihazın zaten normal olması gereken hali ama ben bu kadarını da beklemiyordum yani.

Geri
Yukarı