P20 vs LG V30+ vs U11 vs Mate 10 Pro vs Mi 8

Hangi Android telefonu tercih edersiniz?

• Huawei P20

Oy: 0 0,0%
  • LG V30+

Oy: 4 57,1%
  • HTC U11

Oy: 0 0,0%
  • Mate 10 Pro

Oy: 2 28,6%
  • Xiaomi MI 8 64 GB

Oy: 1 14,3%

• Oy verenlerin toplamı
    7

CrossBench

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Herkese merhaba. Nisan 2014'ten beri HTC One M8 kullanıyorum. Telefon hala düzgün çalışıyor. Fakat kamerası ışığın az olduğu ortamlarda artık tatmin edici değil. 4,5 yıldır aynı telefonu kullanınca gayet normal bir durum tabi. :)

Bir süredir Huawei P20 almayı düşünüyorum. Fakat elimdeki telefon hala doğru düzgün çalışmaya devam ettiğinden çok kararsız kaldım alıp almama konusunda.
Ankette yazdığım cihazlardan V30+ fiyatı sebebiyle P20'den sonra gözümde 2. sırada.

MI 8 ise 6 GB RAM'li olmasına rağmen çok düşündüğüm bir telefon değil ama listede olması gerekir diye düşündüm.

Sizlerin görüşlerini merak ediyorum. Vereceğiniz yanıtlar için şimdiden teşekkür ederim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklık eksik olmaz benden :) LG zaten ses yüzünden bu listede ama ne yazıkki diğer özellikler biraz geride kalıyor.

Kulaklık eksik olmaz benden :) LG zaten ses yüzünden bu listede ama ne yazıkki diğer özellikler biraz geride kalıyor.
Müzik dinlemeyi seviyorsanız LG telefon almasanız bile mutlaka dac-dap ile müzik dinlemeyi deneyin bence. Müzik cihazları pahalı oluyor çoğunlukla ama LG G5 takılan Hi Fi plus aparatı var onu satın alabilirsiniz 200 dolardan satışa çıkmış şuan ki parayla 1073 Türk Lirası yapıyor. Fakat şu an 150 TL. Yurt dışından bile daha ucuz hatta 40TL falandı daha önceden. Sanırım sadece G5 takılıyor sanıyor herkes fakat sadece ona özel değil. :neo: Aynı şekilde kamera modülü de pahalıydı 15 TL şuan o telefon için tabii ki.

Müzik dinlemeyi seviyorsanız LG telefon almasanız bile mutlaka dac-dap ile müzik dinlemeyi deneyin bence. Müzik cihazları pahalı oluyor çoğunlukla ama LG G5 takılan Hi Fi plus aparatı var onu satın alabilirsiniz 200 dolardan satışa çıkmış şuan ki parayla 1073 Türk Lirası yapıyor. Fakat şu an 150 TL. Yurt dışından bile daha ucuz hatta 40TL falandı daha önceden. Sanırım sadece G5 takılıyor sanıyor herkes fakat sadece ona özel değil. :neo: Aynı şekilde kamera modülü de pahalıydı 15 TL şuan o telefon için tabii ki.
Fakat bu sefer kameradan ödün vermiş olurum. :)

Konuyla alakasız ama zaten telefondan bahsetmedim ki DAC modülü diyordum :) : LG G5 Hi-Fi Plus With B&O Play Fiyatı - Taksit Seçenekleri Her cihazda oluyor diye biliyorum. Lg V30 un video olarak iyi olduğunu düşünüyorum ama resim olarak bilmiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı