P350X Kasa Fanı Tavsiyesi

CocoMonkeyy

Decapat
Daha fazla  
MSI Torx 12cm Kasa Fanı Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al

Arkadaşlar bu kasa fanını almayı düşünüyorum fakat bu fan sadece işlemci soğutucu için mi
bilmiyorum.
9702209093682.jpg
Kasam P350X tüm fan yerlerini dolduracam(5 fan) hangi fanı almalıyım? Fiyatlar çok yüksek olmasın lütfen.

phanteks-eclipse-p350x-siyah-bilgisayar-kasasi__1497439629873160.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Işık önemli değilse Arctic fanı öneririm. Nanokatalog' dan iki adet almıştım 2 fan 12 cm' lik. İyi hava akışı var fiyat performans 30-35 TL arası bir şey. PWM olmasına dikkat edin diğerleri genelde sabit hızda döner hep ayarlanmayacak şekilde.

O senin Torx işlemci soğutcusu var MSI'in Cor Frozr. O işlemci soğutucusuna ek olarak 2. fan takmak için kullanılıyor ben de var. Ama tabii ki kasa fanı olarakta kullanabilirsin.

RGB takıntılığım yok.Kasa ve fan işlerinden anlamam ama p350x 12cm lik 3 fanı destekliyor mu ? Ön 2 üst 2 arka 1 diye biliyorum ama cahilliğime verin.1080ti takıcam kartı soğutması dışarı görüntü vermesinden daha önemli açıkçası ayrıca asus tuf b450 modelini kullanacağım anakartın nasıl bir etkisi var rgb olaylarında tam bilmemekteyim çünkü. @FearlyGhost @Msevket44

Hayır desteklemiyor şöyle:
Phanteks Innovative Computer Hardware Design

Özellikler kısmından bakarsan öne 2 üste 2 arkaya 1 adet 12mm lik takabiliyorsun.

14mm için ise öne 2 üste 2 arkaya hiç şeklinde takabiliyorsun.

Akasa viper 12 MM lerden 2 tane alabilirsin ben de alacaktım başarılı gayet ve sessiz
baktım ona modele ama sarı siyah olması çok sırıtkan duruyor :) başka renk çeşitliliği var mı bilmiyorum ama göremedim ben.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı