P360X Hava Sirkülasyonu Nasıldır?

Fallschirmjäger

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar. Başlıkta da belirttiğim gibi Phanteks P360X kasanın malzeme kalitesi ve hava sirkülasyonu nasıldır? Bahsettiğim kasa;

İyi forumlar.
Birkaç güne bu kasaya bir sistem kuracağım. Burdan veya ayrı bir konu açarak bilgilendirme yapabilirim. Yabancı sitelerde dahi inceleme bulamadım pek. Bende merak içerisindeyim bakalım.

Bence bu kasayı alın, Ön tarafı açık olduğu için daha iyi soğutma sağlar.
Kusura bakmayın uyarım vardı cevap veremedim. O kasa da güzel tabiki ama ben bu kasanın özelliklerini merak ediyorum beni çekiyor biraz kendisine.
Birkaç güne bu kasaya bir sistem kuracağım. Burdan veya ayrı bir konu açarak bilgilendirme yapabilirim. Yabancı sitelerde dahi inceleme bulamadım pek. Bende merak içerisindeyim bakalım.
Hayırlısı olsun merakla bekliyorum. Sistemi nereden topladınız? Ben inventus diye düşünüyorum herkes memnun gibi o siteden.

Kusura bakmayın uyarım vardı cevap veremedim. O kasa da güzel tabiki ama ben bu kasanın özelliklerini merak ediyorum beni çekiyor biraz kendisine.

Hayırlısı olsun merakla bekliyorum. Sistemi nereden topladınız? Ben inventus diye düşünüyorum herkes memnun gibi o siteden.
11 Kasımda farklı yerlerden aldım. 3 parça trendyol, 4 parça sinerji ve kasada qp bilişimden. İnventus sinerji ve incehesapa göre pahalı geldi.

P400A testi için bir ton inceleme mevcut Youtube'da. İçlerinden biri:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

11 Kasımda farklı yerlerden aldım. 3 parça trendyol, 4 parça sinerji ve kasada qp bilişimden. İnventus sinerji ve incehesapa göre pahalı geldi.
İyi günlerde kullanın. Deneyimlerinizi bekliyorum.
P400A testi için bir ton inceleme mevcut Youtube'da. İçlerinden biri:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekküler bakıyorum şimdi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı