P40 Lite FPS gösterme

Telefonun sürüm bilgilerine girip, yapım numarasına birkaç kere tıklayınca geliştirici seçenekleri açılıyor androidde.Orda öyle bir seçenek var ama P40 Lite'ın işletim sistemi nedir?

Telefonun sürüm bilgilerine girip, yapım numarasına birkaç kere tıklayınca geliştirici seçenekleri açılıyor androidde.Orda öyle bir seçenek var ama P40 Lite'ın işletim sistemi nedir?
Huawei'de böyle bir şey bulunmadı şu ana kadar.
Huawei P40 Lite cihazım var, FPS sayacını nasıl gösterebilirim?
Sadece Google Play'den veya Apk olarak indirdiğin uygulamalar ile bunu yapman imkansız gibi bir şey, evinizde bilgisayar bulunuyor mu?

Huawei'de böyle bir şey bulunmadı şu ana kadar

Sadece Google Play'den veya Apk olarak indirdiğin uygulamalar ile bunu yapman imkansız gibi bir şey, evinizde bilgisayar bulunuyor mu?

Var.

3 tane yetersiz olmuş biraz daha yazsaydınız ya! (!)

3 tane yetersiz olmuş biraz daha yazsaydınız ya! (!)
Sistem hatasından kaynaklanıyor, eğer izin verseydi 4 defa daha yazmak vardı kalbimde.
Bu video yardımcı olur diye düşünüyorum o halde. Herhangi bir bilgisayarım olmadığı için bunu deneyemedim fakat aşırı basit ve kısa bir işlem olmasından ötürü işe yaramazsa bile zararlı çıkmazsınız ki muhtemelen işe yarayacaktır.

Sistem hatasından kaynaklanıyor, eğer izin verseydi 4 defa daha yazmak vardı kalbimde.

Bu video yardımcı olur diye düşünüyorum o halde. Herhangi bir bilgisayarım olmadığı için bunu deneyemedim fakat aşırı basit ve kısa bir işlem olmasından ötürü işe yaramazsa bile zararlı çıkmazsınız ki muhtemelen işe yarayacaktır.
Bilgisayarsız bir yöntem var mı?

Bilgisayarsız bir yöntem var mı?
Diğer yeni nesil telefonların ayarlar bölümüne "power monitör" yazarak aktif ettiğinizde stock olarak fps sayacı aktif oluyor fakat Huawei'de henüz böyle bir şey yok. Sadece telefonla yapmanız neredeyse olanaksız. Attığım videoyu adım adım uygulayarak 2-3 dakikada halledebilirsiniz.

Geri
Yukarı