P400S kasaya dikey ekran kartı takılır mı?

• Konuyu başlatan Kuty
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 5B
Attığım kasa normalde 800-850 TL flandı güzel indirime girmiş Hem full cam hemde RGB fanlı dikey ekran kartı aparatlı flan bu fiyata zor bulunur bir daha.

D
Attığım kasa normalde 800-850 TL flandı güzel indirime girmiş Hem full cam hemde RGB fanlı dikey ekran kartı aparatlı flan bu fiyata zor bulunur bir daha.
Doğrudur o fiyata göre güzel bir kasa ama daha gece Aorus 2070 satın aldım ve bir hayli limitten gitti :) P400S'i satmış olsaydım veya alıcısı olsa şu an üzerine 100-150 artık neyse ekleyip alabilirdim..

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda kasanın arkasındaki o yerleri tamamen kesmek yerine kullandığı aparat ve DP port uzatıcı ile kesmeden dikey bir şekilde monte edebilmiş. Burada kullanmış olduğu kit; CableMod Vertical PCI-e Bracket – HDMI + DisplayPort – BLACK – CableMod Global Store burada mevcut ama fiyatı üstüne gümrük vergisini de hesap edersek 400-500 liraya denk geliyor. Bu ürünü TR pazarında bulabilmemiz mümkün mü?

Elimdeki P400S'i satışa tekrardan ekledim. MSI modeller pek içime sinmedi görsel zevk anlamında:confused: Bu yüzden elimden çıkartabilirsem H500P modelini alacağım çok yüksek ihtimalle..

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı