P4M900M2-L anakarta RAM ve ekran kartı önerisi

• Konuyu başlatan Byron
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 660

Byron

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Benim bilgisayarım biraz eskidi. Ama yenilemek için bütçem pek yok. Bu yüzden anakart üzerinden RAM ve ekran kartını değiştirmek istiyorum. Ama anakartın neyi destekleyip desteklemediğini bilmiyorum. Bana bu konuda tavsiye verir misiniz?

Anakartım:
P4M900M2-L(P4M900M2-L | Motherboard - The world leader in motherboard design | MSI Türkiye)

Şimdiden teşekkürler☺

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Benim bilgisayarım biraz eskidi. Ama yenilemek için bütçem pek yok. Bu yüzden anakart üzerinden RAM ve ekran kartını değiştirmek istiyorum. Ama anakartın neyi destekleyip desteklemediğini bilmiyorum. Bana bu konuda tavsiye verir misiniz?

Anakartım:
P4M900M2-L(P4M900M2-L | Motherboard - The world leader in motherboard design | MSI Türkiye)

Şimdiden teşekkürler☺

Bütçeniz varsa bu sisteme masraf yapmayın. Eğer ki bütçeniz kısıtlı ise en iyi çözüm 4 GB ram ve GT 1030 olur, ama alacağınız performans sizi tatmin etmeyebilir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı