P5g41T-M LX ekran kartı önerisi

M.mustafa

Centipat
Arkadaşlar P5g41T-M LX bir anakarta (veineda grafik kartları HD6450 2 GB DDR3 HDMI grafik kartı High-end oyun grafik kartı HD6450 ) almayı düşünüyorum. Sizce bilgili kişiler varsa sorun yaşayıp yaşamayacağımı söylerse sevinirim.

Islemciyi soylemeden sadece anakarti soylersen yardimci olamayiz. Islemcin nedir? Ayrica High-End denmis ekran kartina fakat artik oluden farki yok.

Islemciyi soylemeden sadece anakarti soylersen yardimci olamayiz. Islemcin nedir? Ayrica High-End denmis ekran kartina fakat artik oluden farki yok.

işlemcim -intel exon x5450 cpu775
Arkadaşlar P5g41T-M LX bir anakarta (veineda grafik kartları HD6450 2 GB DDR3 HDMI grafik kartı High-end oyun grafik kartı HD6450 ) almayı düşünüyorum. Sizce bilgili kişiler varsa sorun yaşayıp yaşamayacağımı söylerse sevinirim.

işlemcim: (intel exon x5450 cpu775 işlemci)

high-end te oluden farkı yok demişsiniz anladığıma göre neden

Ekran kartı artık çok eskidi. O işlemciye GTX 950 filan alın AliExpress'ten. Darboğaz olursa overclock yaparsınız.

bide bişey sorcam high-end almasam aynı ekran kartı ama high-end deil bi skıntı çıkarmı bu 2 ekran kartında yani bana olur olmaz diyinki ona göre alcam
Ekran kartı artık çok eskidi. O işlemciye GTX 950 filan alın AliExpress'ten. Darboğaz olursa overclock yaparsınız.

bide size bi model daha söylim bu olurmu acaba oyunlar içinde dahil (Ekran kartı NVIDIA GeForce GT730 2GB DDR3 DVI VGA HDMI PCI-E düşük profil ekran kartı yeni) bu olurmu peki olur olmaz derseniz sevinirim

Bir de size bir model daha söyleyeyim bu olur mu acaba oyunlar içinde dahil (Ekran kartı NVIDIA GeForce GT730 2GB DDR3 DVI VGA HDMI PCI-E düşük profil ekran kartı yeni) bu olur mu peki olur olmaz derseniz sevinirim
GT730 bu sistem icin cok dusuk kalir. GT730 zaten sifiri 500TL, GTX 950'nin AliExpress'te stok fiyati 350 TL.

GT730 bu sistem icin cok dusuk kalir. GT730 zaten sifiri 500TL, GTX 950'nin AliExpress'te stok fiyati 350 TL.

benim o kadar bütçem yok sizden istediğim tek bişey var size söylediğim bu 2 ekran kartından hangisini alim lütfen bana bunu söyleyin bütçem bunlara yetiyor çünkü lütfen hangisini alim hangisi uyumluluk gösterir bana söyleyin yeter lütfen

Benim o kadar bütçem yok sizden istediğim tek bişey var size söylediğim bu 2 ekran kartından hangisini alim lütfen bana bunu söyleyin bütçem bunlara yetiyor çünkü lütfen hangisini alim hangisi uyumluluk gösterir bana söyleyin yeter lütfen
Butcenizi soylerseniz daha guclu ekran karti onerebilirim. Islemciniz bu ekran kartlari icin asiri guclu kaliyor.

Geri
Yukarı