P5KPL-AM SE DDR2 anakart GT 1030 ekran kartını kaldırır mı?

hasangursel

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, arkadaşlar,

Sistemim oldukça çok eski, fakat ben GTA 5 gibi oyunları düşük-orta ayarlarda oynamak istiyorum ve fazla bir sistemde gözüm yok.

Sistem özellikleri;

İşlemci: Intel Core CPU2 E7500 2.90GHz.
RAM: 4 GB DDR2.
Ekran kartı: ATI Radeon 4500 1GB.
Anakart: P5KPL-AM SE DDR2.
PSU: 250-300W olması lazım.

Düşük ayarlarda yeni nesil oyunları bilgisayarım oynatsa benim için yeterlidir. Ayrıca monitör çözünürlüğümde düşük seviyede 1366x768p.

GT 1030 2 GB ekran kartını benim sistemim kaldırır mı? Kaldırsa bile RAM düşük olduğundan dolayı oyunlarda problem yaşar mıyım?

Dipnot: Kesinlikle başka bir sistem almayacağım, çünkü maddi durumum ciddi anlamda sıkıntılı maalesef.

Konu ile ilgili yardımlarınızı rica ederim.

Şimdiden çok teşekkür ederim.

Hocam kullandığınız anakartı bizzat kendim kullanmıştım, o ekran kartını anakartınız kaldırır fakat işlemciniz darboğaz yapabilir YouTube'dan testlerine bakabilirsin darboğaz konusunda.

Herkese merhaba, arkadaşlar,

Sistemim oldukça çok eski, fakat ben GTA 5 gibi oyunları düşük-orta ayarlarda oynamak istiyorum ve fazla bir sistemde gözüm yok.

Sistem özellikleri;

İşlemci: Intel Core CPU2 E7500 2.90GHz.
RAM: 4 GB DDR2.
Ekran kartı: ATI Radeon 4500 1GB.
Anakart: P5KPL-AM SE DDR2.
PSU: 250-300W olması lazım.

Düşük ayarlarda yeni nesil oyunları bilgisayarım oynatsa benim için yeterlidir. Ayrıca monitör çözünürlüğümde düşük seviyede 1366x768p.

GT 1030 2 GB ekran kartını benim sistemim kaldırır mı? Kaldırsa bile RAM düşük olduğundan dolayı oyunlarda problem yaşar mıyım?

Dipnot: Kesinlikle başka bir sistem almayacağım, çünkü maddi durumum ciddi anlamda sıkıntılı maalesef.

Konu ile ilgili yardımlarınızı rica ederim.

Şimdiden çok teşekkür ederim.
Gt1030 çok çok az güç tüketiyor, psu belki kurtarır ( kaliteli ise ) ama diger parcalar olmaz hocam.

Hocam kullandığınız anakartı bizzat kendim kullanmıştım, o ekran kartını anakartınız kaldırır fakat işlemciniz darboğaz yapabilir YouTube'dan testlerine bakabilirsin darboğaz konusunda.
Pci express kisitlamaz mi ekran kartinin performansini ?

İşlemci az darboğaz yapabilir ama göze batacağını sanmıyorum. Fakat youtube’dan bakmak en doğrusu olacaktır, bilgilendirme için teşekkür ediyorum hocam.

Geri
Yukarı