Çözüldü P5LD2-X/1333 anakarta GTX 650 takılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Başkam

Femtopat
Daha fazla  
Sistem özelliklerim:

* Intel(R) Core(tm)2 Duo CPU E4600 @ 2.40GHz 2.40 GHz işlemci.
* 2,00 GB RAM.
* P5LD2-X/1333 anakart.
* Atı Radeon HD 3450 ekran kartı.
* Power Supply tam olarak ne bilmiyorum ama 250 ile 300W arasında.

Bu konularda çok fazla bir şey bilmiyorum ondan buraya yazıyorum. Bilgisayarımın eski olduğunu biliyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

Çok teşekkürler böyle araştırdığınız için 2. el olmalarından dolayı güvenemiyorum bozuk çıkarsa evet zarara fazla girmem ama hevesim kırılır.

Hocam bilgisayarcida denersiniz en sıkıntı bileşen anakart işlemci kolay kolay bozulan bir parça değil RAM de öyle sizin dikkat etmeniz gereken parça ekran kartı ve anakart.

Hocam bilgisayarcida denersiniz en sıkıntı bileşen anakart işlemci kolay kolay bozulan bir parça değil RAM de öyle sizin dikkat etmeniz gereken parça ekran kartı ve anakart.

Yani diyorsunuz ki sadece ekran kartını alacağınıza gidip 2. elden benim bu attıklarımı alın. PC nizde daha iyi olsun.

Evet alacağınız 0 berbat markalı r7240/GT 730 yerine hem yeni nesile geçiceksiniz hem de alacağınız ekran kartı 0'dan iyi olacak.

Evet bilgisayarım cidden daha iyi olacak o zaman şu an yapmam gereken bu attıklarınızın performansını izlemek ve düzgünce anladıktan sonra almam.

Konuyu tam olarak nasıl kapayacağım anlayamadım son olarak ona yardım eder misiniz?
( Kurallarda çözüldü yazın diyor da çözüldü evet mi yazmalıyım hayır mı darboğaz yapar ama işe yarar mı )

Son düzenleme:
Evet bilgisayarım cidden daha iyi olacak o zaman şu an yapmam gereken bu attıklarınızın performansını izlemek ve düzgünce anladıktan sonra almam.

Konuyu tam olarak nasıl kapayacağım anlayamadım son olarak ona yardım eder misiniz?
( Kurallarda çözüldü yazın diyor da çözüldü evet mi yazmalıyım hayır mı darboğaz yapar ama işe yarar mı )

Mesajlarımızın altında rapor seçeneği var, bir mesajı seçip çözüm olarak işaretlemeniz lazım.

3.nesil i3 1030'a darboğaz yapmaz 2.attığım sistemi alırsanız darboğazlık durum olmaz.

3.nesil i3 1030'a darboğaz yapmaz 2.attığım sistemi alırsanız darboğazlık durum olmaz.

Üzgünüm siz o kadar araştırdınız sizi yordum ama 2. elleri alamıyorum hiç güvenilir değiller.
Çok özür dilerim.

Mesajlarımızın altında rapor seçeneği var, bir mesajı seçip çözüm olarak işaretlemeniz lazım.

Sizi de son bir soruyla rahatsız edeceğim bu aldığım ekran kartında [ Turbox R7 240 ( bakmak isterseniz link atabilirim )] darboğaz yapacak değil mi

Oynadığım oyunlar zaten CS 1.6 veya 2000 yıllarında çıkmış oyunlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı