P6100 işlemci upgrade önerisi

ErenCakar

Decapat
Ben işlemci yükselteceğim ama hangi işlemciyle yükselteceğimi bilmiyorum. Sistem bu:

P6100.
Intel HD Graphics.
500 GB HDD.

ETS 2, LOL gibi oyunları oynamak için işlemci yükselteceğim. Hangisiyle işlemciyle yükselteceğimi bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dizüstü PC işlemci değişmez.
Neden değişmesin? anakart soketine uyumlu bir işlemci ile değiştirilebilir, ancak çok profesyonel bir tamirci ve aletler ile, keza PC anakartı yanabilir.
Ben işlemci yükselteceğim ama hangi işlemciyle yükselteceğimi bilmiyorum. Sistem bu:

P6100.
Intel HD Graphics.
500 GB HDD.

ETS 2, LOL gibi oyunları oynamak için işlemci yükselteceğim. Hangisiyle işlemciyle yükselteceğimi bilmiyorum.
Değiştirebilirsiniz ancak çok zor bir iş, dizüstü PC işlemci değişimi işlemciyi P6100'den biraz yüksek soketinize uyumlu bir işlemciyle değiştirebilirsiniz, keza bu çok riskli bir iş anakartınızı yakabilir kesinlikle değiştirmenizi önermiyorum zaten değişim için profesyonel bir PC tamircisi bulmanız gerekir.

Neden değişmesin? Anakart soketine uyumlu bir işlemci ile değiştirilebilir, ancak çok profesyonel bir tamirci ve aletler ile, keza PC anakartı yanabilir.

Değiştirebilirsiniz ancak çok zor bir iş, dizüstü PC işlemci değişimi işlemciyi P6100'den biraz yüksek soketinize uyumlu bir işlemciyle değiştirebilirsiniz, keza bu çok riskli bir iş anakartınızı yakabilir kesinlikle değiştirmenizi önermiyorum zaten değişim için profesyonel bir PC tamircisi bulmanız gerekir.

Değişir onu bende biliyorum ama çok profesyonel olmak lazim ve oda çok maliyetli olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı