P7550 GT240M Windows sürümü önerisi

İbekirPRO

Hectopat
Daha fazla  
Benim 10 yıllık bir bilgisayarım var. Hangi Windows daha hızlı çalışır hiçbir fikrim yok. Hangisi daha iyi olur?

İşlemcim: Intel Core 2 Duo P7550
Ekran kartım: NVIDIA GeForce GT 240M
RAM: 4 GB

Bilgisayarımda hangisi daha hızlı çalışır? Şu anda Windows 7 Ultimate kurulu, RAM kullanımı boşta %25-30 arası değişiyor. Değiştirip 8.1 ya da 10 mu kurayım? Değiştirmem gerek, çoğu şeyi indiremiyorum 7'ye. Bir de benim internetim 14 Megabit hızında, kurma işlemi kaç saat sürer? Oyunlarda FPS artar mı, onu da söylerseniz sevinirim.

Faydası olur mu bilmem ama benim bilgisayar laptop.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 sıkıntı çıkartır gibime geliyor, bilgisayarında yavaşlama olacaktır, Windows 10 home kullanabilirsin en düşük olarak.

Ayrıca ReviOS kurabilirsin her ne kadar modlanmış bir Windows olsa da.

Benim 10 yıllık bir bilgisayarım var. Hangi Windows daha hızlı çalışır hiçbir fikrim yok. Hangisi daha iyi olur?

İşlemcim: Intel Core 2 Duo P7550
Ekran kartım: NVIDIA GeForce GT 240M
RAM: 4 GB

Bilgisayarımda hangisi daha hızlı çalışır? Şu anda Windows 7 Ultimate kurulu, RAM kullanımı boşta %25-30 arası değişiyor. Değiştirip 8.1 ya da 10 mu kurayım? Değiştirmem gerek, çoğu şeyi indiremiyorum 7'ye. Bir de benim internetim 14 Megabit hızında, kurma işlemi kaç saat sürer? Oyunlarda FPS artar mı, onu da söylerseniz sevinirim.

Faydası olur mu bilmem ama benim bilgisayar laptop.

8.1 kurmayı deneyebilirsiniz. Ben 10 kullanıyorum ve boşta %38-%48 civarı gösteriyor. Başkalarında bu değişebilir tabii. Yine de 8.1 deneyebilirsiniz ancak FPS konusunda herhangi bir yorum yapamam.

Şansınız varsa 4 GB RAM ekleyip Windows 10 kurabilirsiniz. Hayır ekleyemem derseniz Win8.1'den yana şansınızı deneyin derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı