P7H55-M LX anakart kaç GB RAM destekliyor?

RG Berat

Decapat
Daha fazla  
Anakartım ASUS P7H55-M LX.

4 GB DDR3 1333Hz RAM'im var. 1 slot boşta duruyor. 4 GB RAM alıp takmayı düşünüyorum. Bir arkadaşım anakartın 1 GB 8 GB RAM'i desteklemez dedi. Gönderdiğim resimde dediklerini uyguladım ve sistemim 32 GB destekliyormuş. Ama kararsız kaldım. 4 GB RAM alıp taksam kaldırır mı?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartım ASUS P7H55-M LX.

4 GB DDR3 1333Hz RAM'im var. 1 slot boşta duruyor. 4 GB RAM alıp takmayı düşünüyorum. Bir arkadaşım anakartın 1 GB 8 GB RAM'i desteklemez dedi. Gönderdiğim resimde dediklerini uyguladım ve sistemim 32 GB destekliyormuş. Ama kararsız kaldım. 4 GB RAM alıp taksam kaldırır mı?

Eki Görüntüle 1046006

Anakartının modelini atar mısın?

Anlamadım. Orada System manifacture tarzında bir şeyler yazıyordu.
Lütfen yardımcı olun aldığımda elimde kalmasını istemiyorum. RAM'e de çok ihtiyacım var.

Anlamadım. Orada System manifacture tarzında bir şeyler yazıyordu.
Lütfen yardımcı olun aldığımda elimde kalmasını istemiyorum. RAM'e de çok ihtiyacım var.

CPU-Z indirip bakabilirsiniz motherboard kısmından. Link bırakıyorum.

Teşekkür ederim 4 GB DDR3 Kingston 1333Hz RAM'im var. Bir tane daha aynısından alıp takacağım sağ olun tekrar teşekkür ederim.
Şu aklıma takıldı arkadaş bilgisayardan anlayan biriydi. Neden kaldırmaz dedi?

Teşekkür ederim 4 GB DDR3 Kingston 1333Hz RAM'im var. Bir tane daha aynısından alıp takacağım sağ olun tekrar teşekkür ederim.
Şu aklıma takıldı arkadaş bilgisayardan anlayan biriydi. Neden kaldırmaz dedi?

Bilmiyorum normalde RAM desteği anakart modeline göre olur arkadaşınız anakart modelini sormadıysa o kadar iyi bilmiyor demektir.

Bu arada doğum günümde hesap açıp benimle aynı anakartı ve RAM'i kullanıyorsunuz ilk defa denk geliyorum :)

Geri
Yukarı