P8400 sisteme Android emulatör önerisi

ChinitoGR

Hectopat
Yer
Türkiye Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar biliyorum birçok konu var sitede ama herkes aynı cevabı vermiş sistemim biraz eski zaten aşağıda sistem özelliklerimi sunacağım. MEmu Nox BlueStacks bu 3 emulatorü de denedim ama sistemi çok yordu. Sizlere ricam güzel sade bir emulator önermenizi istiyorum. :) ha bu arada sistemimi 1 ile 10 arasından değerlendirebilir misiniz?

• Intel Core 2 Duo CPU P8400 2.26GHz 2.27GHz
  • 2+2 Samsung 667MHz 4 GB DDR 2
  • NVIDIA GeForce 9200 GS DirectX 11.
  • Adata SU650 120GB.

Başka istediğiniz bilgi varsa düzeltirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlla emulatör demiyorsanız dualboot ile Android x86 veya PrimeOS kurabilirsiniz en performanslısı o şekilde olacaktır. Emulatör olarak da LD Player öneririm.

Android X86'yı sanal makinede mi kurdunuz, boot olarak mı?

Boot olarak

İlla emulatör demiyorsanız dualboot ile Android x86 veya PrimeOS kurabilirsiniz en performanslısı o şekilde olacaktır. Emulatör olarak da LD Player öneririm.
LDPlayer VirusTotal'de tarattım 5 virüs buldu forumda araştırdım arka planda zararlı program çalıştırdığı söyleniyor?

Android X86 kurduğumda oyunlarda mousu ve klaveyi hareket ettiremiyorum imleçle hareket ediyor.
PrimeOS deneyebilirsiniz, Android x86'nın masaüstü kullanımı için tasarlanmıştır bir sürümü.
Boot olarak

LDPlayer VirusTotal'de tarattım 5 virüs buldu forumda araştırdım arka planda zararlı program çalıştırdığı söyleniyor?
Ben kurdum kullanıyorum, kurulurken McAfee yüklemeye çalışıyor o yüzden virüs diyor olabilirler, tek tıkla geçebiliyorsunuz onu.

Yeni konular

Geri
Yukarı